Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

V girl

Ale to ked sme sa bavili s dokim tak vravel ze ES neni problem,lebo som to zistovala aj pre jednu kamosku co chce ist k nemu a chce ES..tak neviem ci teda ozaj s nimi nerobi alebo co..

lilabmw

vgirl

ja idem k Trskovi na konzultacku a ten pracuje aj S ES ze nema problem mi ich dat ked budem chciet alebo aj Dr. Fabry robi s Es ale u neho neni hospitalizacia ale recenzie su na neho super

v girl

ewelka
moju sestru operovali v DS sagax klinika...ona ma tiez eurosilicony aj tam by to bolo mozno dobre zajst :) mne neodporucil mladek nic len sme sa ustne dohodli,ze ak budem chciet reopku tak dohodneme termin a implose,,a ze ES 700ml neni problem,,ale zase nechcem dopadnut tak,ze sa zobudim a tiez budem mat nieco ine v sebe..radsej si najdem kliniku kt.ma zmluvu s ES

Kim

Lili

mala som v plane, ale nakoniec som dala cervena, mna on oslovil hned;).. viem len, ze sa s nim da pobavit o vsetkom;)

daj si tie konzultacky a potom sa riad svojim vnutornym feelingom, vies, podstatne je, ze si vyberies doktora, ktory ak nedajboze nastane akykolvek problem, da ti cislo na svoj sukromny mobil a budes mu moct zavolat a zdvihne ti aj o polnoci keby cokolvek...to ako s dobrym porodnikom:)), ale na to mas este cas;)

drz sa, moc ti to prajem, aby si sa rozhodla podla hlasu tvojho srdiecka a dostala tip top vytuzene prsia 8-), ktore budu babeny obdivovat v galerke:)))

Zuleko

Silia
Nekupovala som nic, aj ked popravde chcela som.Len som uplne na to zabudla, ked som sla na kontrolu. Drzim Ti palce!;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk