Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

Zuleko

btw ta cena u Magda je fakt smiesna v porovnani s ostatnymi klinikami:)...az sa nezachovaju ako v pripade Vladky :P

Kim

Zuleko

uz sa tu o tom debatilo x krat, vsetky vieme, ze je to samozrejme velmi individualne a musis mat na to muskulaturu a splnat ostatne predpoklady avsak ak vyhovujes xy uvedenym...je mozne vlozit na 1 x aj 600 implos

v girl

babulky ktora tu bola operovana v Ruzinove?? moj priatel mi rozprava o tej klinike,ze jeho zname tam boli a su spokojne..to je Mediklinik ci?? budem rada ak sa mi nejaka babena ozve..pekny dnik :)

skoricka

gabbyy

ahooj, ja som na jazvy nedavala nic, len prelepovala take dva mesiace, teraz ich natieram kokosovym olejom. A s kosticovymi neviem ako to je, kazdy tvrdi nieco ine, ja som zacala nosit po 6 tich tyzdnoch, dovtedy nonstop pooperacna, tak mi aj doktor kazal. Push upky sa mozu od troch mesiacov :)

lilabmw

zuleko

len nema ma tam aka kamoska zobrat ja sice auto mam tam by som sa odviezla ale naspat by bol problem to je to.A neviem ako by sme riesili konzultaciu aj to je taky problem trosku vies ja tiez neriesim vzdialenost ale 430km to uz nieje 150km ze tam som za hodku a vies ked nahodou nejake komplikacie tak co pojdem do Ke preto vyradzujem tu KE inak by som urcite isla tam neni o com.Naposledy som 100km domov trpela od bolesti autom neviem si predstavit 430km to trpet. A s akymi znackami robi MAgdo?A cenu normalnu za okruhle ma kolko nevies?

Zuleko

Lilabmw
Riad sa hlavne svojim vnutornym pocitom, myslim, ze ak by si sla do Ke tak by si kludne mohla ist s kamoskou autom, ktora by ta naspet odviezla. Je to urcite narocnejsie ako keby si sla do Ba.Len ja osobne pozeram hlavne na to kto ma ake prace, nie na vzdialenost a cenu.Aj ked peniaze nikomu nepadaju z neba.Matilda ma velmi pekne urobene prsia napriklad. Co sa tyka mojej reopky mala som tam dost zlavu platila som za vsetko 1750.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk