Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Nela

Je to individualne,ja som si dala v pohode triko normalne na stvrty den. A ako kasel? Kedy asi budes vediet datum opky? A ku komu vlastne ides? Je nas tu tolko ;-)

bimbi

Zuleko
V mojom pripade to bolo inak, ja som trvala na mensich a doki ma dotlacil do 370ml, ze menej urcite nie.. Keby som drzala pusu, urcite by mi dal sam od seba aspon 450ml a vyplnilo by mi to krajsie.. Som sama na seba nastvana, ze to tak dopadlo, ale mojmu drahemu sa pacia mensie pevne prska, tak som dokoho tlacila do mensich..

Nela7

M.i.r.u.s6

takze na tyzden si mam nachystat oblecenie na zipsy a gombiky...no este neviem, maju dost plno :(( cakam na vyjadrenie...

lilabmw

vgirl
moja oCenas uz tam neoperuje v Medikliniku preto ja zhanam cica noveho Dr. lebo uz operuje len Puchov a BB.A je tam nejaky novy dr. Caban ktory operuje aj na klinike v Lucenci ale nikde po nom ani stopy to je to mala som ist tam na klniku zase lebo mna operoval Dr. OCenas tam aj prvy krat a dostala by som dobru zlavu len sa bojim ked nepoznam toho noveho lekara pracu.

Kim

Lilus

a co taky Minarovjech? len on robi s mentormi pokial viem a nie je zastanca velkych prs, pokial sa tym nezivis, ale hospitalizaciu ma a mozno i cenu by urobil

v girl

lilabmw
ano akurat som na ich stranke su aj v Leviciach :) aj v BA ...
skusime tam zajst na konzultacku a uvidim co bude dr. je tam Očenáš , ale tiez neviem ci sa tu nachadza nejaka kocena s jeho pracou :)

Zuleko

Kim
Mala by si asi operovat namiesto lekarov, kedze si taka odbornicka;)) A ako vies, ze mravcadlo splnala vsetky kriteria ked sa ohanas len tym, ze mala dostatok koze;) A co sa tyka ceny, ja som za nu vdacna. Som studentka a prvu ani druhu operaciu mi nezaplatil nikto ani bohaty ocko, ani manzel ani priatel, ale sama som si brigadami na to zarobila.Pre teba je to mozno smiesna cena, ale mne ani 1750 eur nebolo lahko nasetrit a ak niekto chce davat dvakrat tolko je to len a len jeho vec. Pri prvej operacii som platila 2250 to je tiez urcite smiesna suma pre teba;)

lilabmw

vgirl

mediklinik moja je v Levicach ,o ruzinovskej nemocnici som pocula aj dobre aj zle tazko povedat ze ktory opereter a nemocnica.Co som pozerala celu galerku tak som nevidela odtial ale nikoho

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.