Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

MIMAH-ja som mala a mám rešpekt pred strachom,ale...opakovať narkozu,ten zásah tukom tiež nie je celkom bezbolestný...jedina výhoda oproti silikonom je vlastný materiál,takže nie je rizoko,že ho telo nepríjme :)...ale na druhej strane-ak chceš ozaj super výsledok,tak min.2x to musíš absolvovať a potom žiadné chudnutie :(

doka

PAJA-tak to bola rýchlovka :),máš bolesti ? Ak áno,nečakaj,ale pýtaj si,ale bo si vezmi ak máš so sebou...len nenechaj,aby sa bolesť stupňovala-potom to už bude horšie...

PajaZH

Doka a ALL

Už som po išla som prvá, o 17 : 000 som už bola na izbe a od vtedy len do mobilu tukam, nedá sa mi spať :( a najradšej by som domov vypadla a stále mám pocit ako keby mi ani tabletky od bolesti nedali :(

mimah

Doka

Dobre tak skusim ja este raz ist,ako sa hovori do tretice vsetko dobre a snad uz budem konecne spokojna :) Obdivujem ta aj vsetky baby ze ste sa odhodlali na silikony, u mna prevazuje strach.Citala som ze u mas aj termin, taknech ti to dobre dopadne a konecne budes spokojna aj ty :)

doka

PajaZH-určite si už po-prajem pekné prebudenie z narkozy s novými prsíčkami a rýchle zotavenie-aj ked si myslím,že to bude v pohode :)
MIMAH-čo sa týka zväčšenia-výsledok je viditeľný,ja som tiež zvažovala druhý krát-trebalo by ešte doplniť,ale moje prsia po 4 deťoch nebudú také,ako si predstavujem-teda ovisnutá koža po kojení a veľkom úbytku váhy nebude dokonale vyplnená,preto som sa rozhodla predsa ísť do silikonov...

PajaZH

Doka

Ďakujem, už sa teším a stres zatiaľ stále nemám, len som smädná strašne :( neviem ako to vydržím do 15:00

mimah

Doka

Ahoj, dlho som tu nebola. Chcem sa ta opytat, ako si teraz po case spokojna so zakrokom s kmenovymi bunkami? ja uz som celkom pribrala, tak by som chcela ist zase skusit na jesen do nitry k MUDr Bakosovi, len stale mi nejde do hlavy ten velky rozdiel v cene oproti BA.
Dakujem a ako sa inak mas :)?