Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

ewell
vieš to je ťažko ja som išla k nej viac menj len pre to lebo ona jediná bola ochotná dať mi 500 a nerobila okolo toho haló ako keby že chcem 1000. Ale no čo už aj tak sa mi máli som NENAžRANá
:)

ewel007

Lilka

Ja som mala tie Mentor koh I a boli uplne makke a sa mi zdalo a aj priatel hovoril ze meknu stale viac,akokeby moje a mala som ich polroka,ale boli teda dost skoro makke

Mravcadlo

Ja som to tu pisla moja,neviem ci si pamatas,ze co mam zname dve robila im Jezovitova,jednej ale nie prska a neboli spokojne..neviem teda,ked si jej povedala ze max a ona ti nedala max..

LadyMoni

CicaMica:
Ahooj noo veru už za chvílu a mne sa tvoje zdajú dosť veľkéé :) Proste mám strach aby to moc nebolo vidno, že mám silikóny. Napísala som mu mail či by som mohla bud. týžden prísť ohladom velkosti. Tak uvidím. Lebo moja kamoška mala o niečo menšie prsia ako ja a má 350 ml a sú dosť velké ked ich vyzlečie, čo som si nakupila plavky na potom :) tak su jej malé.. preto sa trošku bojím.. no uvidím.. nevyznám sa o kolko sú 350 menšie.. Určite sa ozvem :)

lilabmw

Mravcadlo kolko si po opke? Ja ich tiez nemam makke a to som rok po opke mam kohezivitu II tak preto keby som.to vedela tak mu poviem ze chcem makksie ale vtedy som.o tom prd vedela

mravcadlo1

skoricka
inak niekde som čítala že v čechách ju pužívajú dkotory normálne ako pooperačnú. Mne držala lepšie ako pooperačná fakt

mravcadlo1

mishka181
no ja som bola v Pezinku u Ježovitovej a mam ES 500 ale tým že som mala dosť vykojené prsia tak ten implantát dostatočne nevyplnil moj prsník a pod bradavkov v spodnej časti to mám také volnejšie a som naštvaná lebo som chcela ist do maxima a kludne by sa mi bolo zmestilo aj 600

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk