Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Lilka

To vlnenie tam bolo ale len v predklone a ked sa usadzali tak mi to bolo chvilu aj vidiet ale potom to zmizlo,ale boli mekucke ako moje od prirody ;-)

Miruska

Si zlata moja :-)

Lucia83

Nela7
Som vyse troch mesiacov po opke, tak uz musim zacat nieco so sebou robit do leta nech som k svetu;-)

Skoricka
Sak toto aj ja si hovorim ze med uz su tie kozenky tak aj nech ten zvysok tela stoji za to. Dam si tu podprdku a dnes mozno pojdem . A kolko behaas casovo ? Ja neviem ci neskolabujem niekde. Nebudem vediet dychat a behat zaroven. Zaciatky budu tazke ..... ty uz spis bez podprdky?

lilabmw

ewell

keby som to byvala vedela ze mi dal kohezivitu II a budu take pevne urcite by som chcela mäkksie ale ratam ze sa mi budu vlnit teraz som nemala nic ani v predklone ani nikde asi to je tou kohezivitou.
A co ako to s tebou vyzera kedy sa chystas za dokim alebo si mu uz pisala?

lilabmw

myshka001

ES to maju zase tak ze soft gel a naturaul gel podla mna natural je taky mäkksi a soft pevnejsi ale to sa treba tiez pytat asi dr.pri konzutacke nie kazdy dr.preferuje mäkkost lebo tam je asi trosku viac rizik vlnenie a tak.Ja som mala kohezivitu II a ziadne vlnenie som nemala tak asi aj preto lebo ewelka mala I a vlnil sa jej implos a tiez nemam ziadny tuk na prskach.

M.i.r.u.s6

ewel
ozaj sa mi na tebe paci ako si stale korektna k dokimu to fakt ano nemate to nevysvetlene a nebolo by to fer akd snad uz vies ak budes postupovat drzim prsty aby ti to vyslo :)) a dospeli k spolocnej spokojnosti

ewel007

Miska

Ako citam uz opku mas naplanovanu,tak ti drzim palce,co sa tyka tej mojej reopky,ja verim,ze to s dokim neako vyriesime,a co sa tyka toho,ja by som isla k nemu aj tretikrat,stale je to u mna velmi dobry odbornik,doteraz bolo vsetko v poriadku,kazdej babe ktora sa tu na neho info som poskytla super referenciu,kedze som aj ja bola max spokojna..len som ti chcela napisat,ze si zvol dokiho,ktoremu budes moct doverovat a keby sa nieco vyskytlo je s tebou ochotny to riesit :-)

Nela7

skoricka

ahojky aj ja behavam 5-6x do tyzdna niekedy aj kazdy den :D ...a neviem si rpedstavit nebehat 3 mesiace :// ...po akej dobe si ty zacala znovu behat??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.