Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

lilabmw
ja som bola tiez u neho v januari. Myslim, ze je velmi prijemny, absolvovala som 2 konzultacie a nedalo sa to porovnat. Podla toho co citam, tak vidim, ze ku kazdej pristupuje individualne, nezastava nejaky svoj sposob. Jednej pod sval, druhej pod zlazu, rez bradavkou, pazuchou, v ryhe ... Ty mas jasnu predstavu a myslim, ze nebude mat problem ti ju splnit. Mne tiez navrhol mensie implantaty, ale povedala som mu moju predstavu a nakoniec mi dal co sa zmestilo. Pri opke mal prichystane aj vacsie.

mishka181

bimbi

dík za reakciu :) no som si toho vedomá, nakolko som čo to počitala...no ale pomyslela som si, že dr je skusený, tak mu budem doverovat a mal by vediet, čo sa na moje telo dá dat a ako...ešte to s nim ale určite vykomunikujem a dohodneme sa na pevno...na jednej strane mi aj vyhovuje trošku, že rekonvalescencia by mala byt v tomto pripade kratšia...no viem, že to chcem mat urobene perfektne...čo myslíš, po akom čase sa cca chodi na reopku pokial je implantát pod žlazou??

bimbi

Skoricka chod do triumphu.. Ta sportova co mate viacere v galerke je na strednu zataz.. Maju na najvyssiu, predavacka ti poradi, maju ju v ciernom s cervenym lemom a sivu so zelenym..musis vyskusat a v kabinke poskakat :D aby bola co najpevnejsia.. A jednu mam z chibo tam bolo na krabicke nakreslene ze beh.. Super ze behas, ja to milujeeem..

bimbi

Mravcadlo
.. 200€ .. jak zadara :)
Mishka
Ked si das pod zlazu, rataj s poklesom aj u mensieho implosu, rataj s reopkou urcite.. Je tu viac bab co mali pod zlazou a museli si to dat prerobit lebo to nebolo pekne.. Sval ti implos podrzi a pokles nehrozi, len pri mega velkych implosoch.. Ja len ci si si toho vedoma.. Nechapen ze ti navrhol pod zlazu, dnes sa to uz malo dava a je to zjavny silikon look..

skoricka

babušky :))

ake podpiry nosite na cvicenie? pozerala som nejake nike a adidas, ale ze by mi to nejak pevne malo drzat prsia...nepovedala by som...a jak viem, ze ktore podpiry maju ten treti stupen zataze??

mishka181

lilabmw

robi s eurosilicon...sice som sa ho na toto zabudla opýtat, no videla som všade v čakarni reklamu na tuto značku..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk