Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

inak ta z triumphu je na strednu zaťaž čo mám ja a aj v nej beham ale fakt je pevna uplne super nosim ju od nejakého 2 mesiaca

lilabmw

Tara a dalo sa to vydrzat ? Lebo po prvej som bola k.o a dava samovstrebatelne ci nie? A dreny? Lebo pri prvej som nemala dreny

mishka181

Áno, aj mne vravel doktor, že u nich nie je hospitalizácia, nejaké 3 hodinky po opke ostávaš tam a potom ideš domov...

TARA_

lilabmw
on hospitalizaciu nema ako pise bimbi. Takze cena je bez hospitalizacie. Dost som sa toho bala, viem, ze aj sandrine, no uplne v pohode. Potom som bola aj rada, ze som doma, zbytocne by som lezala niekde na klinike. Samozrejme, ak by si mala nejake problemy, tak je ti k dispozicii.

bimbi

Lila
Len u fabryho nie je hospitalizacia, ci? Nejde sa hned naobed po opke domov? Ja len ci to vies.. Ci si ho mylim s niekym? Uz som popletena z tolkych :) inak na zaciatku tejto temy bolo vela bab u neho a je tam vela referencii, nazorov a dojmov o nom, ak mas cas pozri par stranok..

TARA_

lilabmw
Nemyslim si, ze by mal nejaky problem ti dat velke implantaty, kedze ides na reopku, lebo si spominam, ze na konzultacii nieco spomenul, ze vcera som daval 700 ml :)
Zatial som spokojna, len mi stale odpuchaju, vidim, ze mam este opuch. Poslala som aj nove foto pred chvilou.

bimbi

Mishka
:) jasne, ved sa s nim este porad.. Viem ze on preferuje prirodzene velkosti, zas napr.Cerven sa neboji ist do velkych.. Ale tie cakacky, mi hovor, vsetky sme si to odcakali :(

lilabmw

tara

super ze si reagovala lebo sa trosku rozhodujem kam ist na konzultacku tak asi skusim Fabryho a uvidim ze co povie a ci bude suhlasit s tym co chcem ja nakolko chcem celkom velke implose :-)Lebo aj tie ES som chcela len nie kazdy s nimi robi.A si spokojna s vysledkom?

miska181

ano jasne mam uz rok silikace a som spokojna su krasne len chcem väsie proste :-) nie teraz mam pod svalom prave preto chcem pri tom aj ostat dufam ze nebude proti si myslim ze ale nie.MIska ber tie väcsie ja mam 400 a su mi male k postave a to mam 163cm aby si nebola potom sklamana z velkosti.

sandrine

dakujem za odpoved :-)

mishka181

bimbi

no zaklad nemám bohvieaký :D tak preto asi nemože ist do vačšej velkosti, ale povedal, že sa pokusi mi tam dat čo to dá, aby to aj vyzeralo dobre..ja som už písala, ja mám ten problém, že mám nižšie položenú bradavku, čiže pri velmi velkom implantáte by to bolo smiešne...skusim sa s ním ešte porozprávat o štýle vloženia...teraz si mi dala chrobáka do hlavy :)....ale tak či onak, aj tak počítam s reopkou...po dietati, teraz ešte nemám žiadne ale tak v blízkej buducnosti určite chcem s priatelom...a nemohla som vydržat s prsiami až po dietati :)