Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

KIM
ahoj ale vieč čo je zvláštne? že som bola na 3 konzul. u 3 doktoroch a ani jeden nespomínal modeláciu dokonca Otčenáš mi navrhol 390 max. No ja by som zvládla aj 3 :) len kde na to zobrať lowe :)

skoricka

lucka83

ahoooj Lucik, no ja uz od februara beham, cvicim aj na tae bo chodim, ale ja mam len taku tenku podpiru sportovu klasicku, tak neviem, ci to staci, ale citim sa v nej pohodlne...Ty mas jaku? tie lonsdale sa mozu nosit na sport? lebo aj taku mam...

Kim

mravcadlo

ahoj, no tvoje prska boli velmi padnute, lebo si ich mala krasne velke, tak chapem, ze ten 500 ml implos ti to nemohol dostatocne vyplnit:/ a ostala ti este koza, no a to neurobis nicim len vacsin implosom, minimalne 600 alebo modelaciou, co je brutal
je to tava, ze ti nedala vacsi, pritom u teba ten potencial bol!a musela to vidiet ...hm co narobis, este 1-2 zvladneme nie?:)))

M.i.r.u.s6

LadyMona
no po pravde skoro ziadne:P ta ak chces fakt len trochu vacsie tak mu povedz ze chces tie 35 ked teraz mas pekne 1ky tak to by bolo tak akurat ak´j k tvojej postave si chuda

LadyMoni

Mirus6: a predtým si mala svoje kolkatky?? vieš lebo ja nechcem velké prsia.. len také aby som sa ja dobre cítila.. Preto stresujem.. Rozmýšlam že mu ešte mail napísem, neviem.. je to dosť penazí a chcem si byť istá :)

M.i.r.u.s6

LadyMona
ak ti take odporucil chod do toho budes ma nejake C -D a mysli ze to su take v poho aj ja mam 375ml take akurat prirodzene chod do toho

Kim

Lili

rozumne uvazujes;) mas uz o nom a jeho praci ake take referencie, je kvazi poruke a na cene sa urcite dohodnete
riskovat nejakeho " no name" dr. by mohlo byt fakt len o nahode, ale co ak...
este tie implose si dohodni na 100%,nenechavaj na nahodu nech rozhodne on, aby si nedopadla nebodaj ako chuda ewel na tejto velmi " renomovanej" klinike, vezmi si, ze ak by si sla teraz do 600 tie 2 decka to je de facto nic moc, ale poznat to bude paradne:)

olivka

zlatko no co ti poviem, len ze tiez dam vacsie :-) my co nie sme utle a mame sirsi chrbat... strati sa to uplne, pridu mi na mne ako 3 ky

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk