Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Nela7,
mne lekárka povedala, že wobenzym až po 3-4 týždňoch po operácii, teraz beriem vitamín E.
A hlavne nestresuj, všetko ti povedia na klinike, nemusíš sa ničoho báť...

Nela7

lilabmw

ahojcek, no citim sa uz omnoho lepsie, dakujem za opytanie...len mam vecsi problem, mam strasny dusivy kasel ://...vzhladom na to cu tu citam, aj co ste mi tu poposielali ako vas tesne po opke boli kazde nadychnutie si na to netrufam zajtra :((((((((((...je mi to velmi luto, s doktorom som sa dohodla ze mu rano cinknem,tak ho idem s malou dusickou porosit ci by mi to o tyzden neodlozil, len sa bojim ze uz maju plno :((...myslim ze keby tak kaslem by sa mi to velmi tazko hojilo, a podla mna je prvy tyzden fakt dolezity byt v klude a nie chrchlat o zivot! :((

Nela7

baby vela ste toho tu popisali som normalne stratena ://...ktora ste tu pisali ze ste pred opkou aj po opke brali wobenzym??...uvazujem o tom aj ja, pomohlo vam to nejako vyrazne ci??diky

jahodka1584

Nela7,
tak keď si odhodlaná, tak sa neboj a choď do toho, určite to zvládneš.Dnes je mi už dobre, len ráno kým to rozchodíš, tak je t nepríjemné, ale už to nejako extra nebolí.
A tebe je ako?
Žijem vo Švajčiarsku a mám 28 rokov...

Nela7

jahodka1584

tak to ano pre krasu sa trpi a ja uz chcem prsia tak neuveritelne dlho ze sa tuto jar uz nevzdam, aj ked mam strasny strach z toho!...ako ti dnes je??citis sa lepsie ci??...ked zijes v zahranici, kedy cestujes?...inak kolko mas rokov?

Nela7

bimbi

:-)) naozaj ja mat take tak som happy!...vies ja som asi neni moc narocna oproti niektorim babam tu na fore :-))...ja sa le chcem citit ako zena, mat co dat do plaviek a podprdy, jasne ze nechcem nejake zdeformovane gule ale na tvare mi az tak nezalezi, len aby boli cca tak 3ecky a vyzerali co najprirodzenejsie!...kazda mame ine predstavy...hmm, ja som taky akcny clovek ze dufam ze po tych 3 mesiacoch budem moct behat cvicit plavat atd. , ide leto ja by som bez pohybu zomrela :D ...no dost dlho sa ti hojili veru, dufam ze mne sa budu rychlejsie....neuzivala si nahodou wobenzym??alebo nieco podobne?

Kim

Lili

daj konzultaciu a pokec s obidvomi a uvidis aky budes mat z nich samych a ich ceny dojem;) a tiez kto ti ake implose ponukne kedze mozu robit kazdy s inymi, poznas to:)a vopred si dohodnes aj alternativy

budes ich mat peckove, uz teraz som na ne zvedava kedze si taky " krpcek", ujuuj to bude ine kafe ked ich vybalis

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk