Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

mishka181
fu no zalezi co ocakavas aky vysledook ake mas svoje teraz a vela faktorov aj kolko vazis ale ked mas 173 tak aj kludne viac ako 370 ked sa ti zmesti ked to chces mat viditelne pokial teda nemas 45 kg vtedy by ti mozno stacili a zalezi aj od znacky nakolko rozmery su vzdy dolezite a profil.A dr.Fabry nepoznam jeho pracu ale u nas v galerke je par dievcat od neho

M.i.r.u.s6

Mravcatko
ale no obcas sa asi az moc zamyslame ozaj ich mas pekne a este ked mas E tak co spekulujes:PPhahah nie ako ozaj ekne

mravcadlo1

ewell
myslíš ja neviem stále tam vidím nejaké chyby hlavne v spodnej časti sa mi zdá že tam má viacej kože a tuku a robí to z boku trošku taký divný tvar som si to skúšala troška podvidnúť tu kožu a bolo by to idálne

M.i.r.u.s6

Mravcadlo
moja presne ani ja ja tiez sa musim ako obmedzoavt aj ked teraz ked som doma pustila som sa do sladkeho a musim to uz sama sebe zatrhnut:P

M.i.r.u.s6

olivka
jaj ano chapem a to je uz ako mozne?? a uz ich mas ako tak ako maju byt asi nie my mame asi ejak podobne oper

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk