Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

jahodka1584

tak to ano pre krasu sa trpi a ja uz chcem prsia tak neuveritelne dlho ze sa tuto jar uz nevzdam, aj ked mam strasny strach z toho!...ako ti dnes je??citis sa lepsie ci??...ked zijes v zahranici, kedy cestujes?...inak kolko mas rokov?

Nela7

bimbi

:-)) naozaj ja mat take tak som happy!...vies ja som asi neni moc narocna oproti niektorim babam tu na fore :-))...ja sa le chcem citit ako zena, mat co dat do plaviek a podprdy, jasne ze nechcem nejake zdeformovane gule ale na tvare mi az tak nezalezi, len aby boli cca tak 3ecky a vyzerali co najprirodzenejsie!...kazda mame ine predstavy...hmm, ja som taky akcny clovek ze dufam ze po tych 3 mesiacoch budem moct behat cvicit plavat atd. , ide leto ja by som bez pohybu zomrela :D ...no dost dlho sa ti hojili veru, dufam ze mne sa budu rychlejsie....neuzivala si nahodou wobenzym??alebo nieco podobne?

Kim

Lili

daj konzultaciu a pokec s obidvomi a uvidis aky budes mat z nich samych a ich ceny dojem;) a tiez kto ti ake implose ponukne kedze mozu robit kazdy s inymi, poznas to:)a vopred si dohodnes aj alternativy

budes ich mat peckove, uz teraz som na ne zvedava kedze si taky " krpcek", ujuuj to bude ine kafe ked ich vybalis

lilabmw

KIm

no mali by byt o dost väcsie ked mam teraz 400 a dam 600 vies ja mam len 163 cm takze si myslim zeby mal byt rozdiel dost velky.Lenze teraz som kukala ze to Fabry Dr. mi ponukol zlavu nie Dr. Trska no napisala som Trskovi este ci by aj on mi vedel nieco zlavit a potom sa uvidi ze komu.A je jasne ze mu jasne poviem ze treba zvolit dve alternativy keby nahodou ale nech hlavne viem ake .

Kim

mravcadlo

hej, teda uz viem, preco si si vybrala tu tetu;)
v plavkach ich mas pekne, tebe dala gule vsak?
ty si chcela alebo ti navrhla ona? mne gule neodporucal aby mi bradavky nekukali do zeme

skoda, ze si neskusila cervena, ten by ti dal urcite najviac, javi sa, ze jedine on si to moze momentalne dovolit:D a nemusi sa bat krizy:))

mravcadlo1

KIM
ahoj ale vieč čo je zvláštne? že som bola na 3 konzul. u 3 doktoroch a ani jeden nespomínal modeláciu dokonca Otčenáš mi navrhol 390 max. No ja by som zvládla aj 3 :) len kde na to zobrať lowe :)

skoricka

lucka83

ahoooj Lucik, no ja uz od februara beham, cvicim aj na tae bo chodim, ale ja mam len taku tenku podpiru sportovu klasicku, tak neviem, ci to staci, ale citim sa v nej pohodlne...Ty mas jaku? tie lonsdale sa mozu nosit na sport? lebo aj taku mam...