Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

olivka
ajoj moja aj ja som si take kupila a sned aj take ostanu a nebudem musiet ist do C ani ja nemam velke co uz

mravcadlo1

M.i.r.u.s6
no bola som na abdominoplastike jeden rez som mala v podbrušku tam mi ostránili uvolnenú kožu a a zvyšok ťahali smerom nahor kde bol rez pod prsiami a ešte mi urobili aj nový pupok

olivka21

BABY a druha vec
dnes som kupovala podrdy,som nasrata,lebo mam male kozy ;)
aj moj muz povedal,ze su ozaj male,ze cakal vacsie. Kupila som si nakoniec dve obycajne kosticove v C&A,nikde som nic nezohnala,a to som bola aj v palmerse,int!ssimi,calzedonii,vsadeeeee.. Velkost 75/D.

olivka21

Ewelka
uspi maleho,sadni ha PC a napis mu jeden seriizny korektny priamy mail. A cakah co napise a ked tak v pondeloj za nim naklusas,nech ti to ked tak vyberie a da 700ES! NECAKAJ!

mravcadlo1

ewell plne ta chapem a viem o čom hovoriš ja som pred opkou bola u 3 dokoroch na knzultačke a každý tvrdil niečo iné tak si potom sprav úsudok

M.i.r.u.s6

ewel
ahoj aj ja si myslim ze nemas za cim cakat a ozaj si to vydiskutovat predsa mas pravo vediet preco urobil to co urobil ked na konzultacii to sla a v den d uz nie?? mozno ozaj si ich mal vysoko alebo tak ale ak aj tak mali ste prebrat aj alternativu

Zuleko

A tiez som zastanca, ze sa to ma riesit priamo s doktorom a hned , hoc aj tym nestatnym mailom. Urcite mu nepadne dobre ked si toto vsetko precita a pritom si on mozno mysli, ze je ewel maximalne spokojna. Ja nemam rada take jednanie "s nim, bez neho". Dufam, ze sa nikto na mna nenahneva ale je to len moj nazor.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk