Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

Zuleko
ale aj to je taký dôvod že nedali sa dať to že jeho názor bol že boli moc dopredu či ako to ewel pisala ešte neznamená že tej dotyčnej by sa to tak nepáčilo alebo že to tak chce. Lebo ma fakt sere tento prístup že im sa niečo nepáči alebo majú iný vkus a snažia sa ti to nanútiť 100 ludí 100 chutí a to čo sa jednému nepáči neznamená že mne sa to nebude tiež a fakt to nie su malé peniaze

ewel007

Mravcadlo

Ved to je tiez uzasne ako,ze sa ti zmesti a da menej,ako tak ja keby dostanem to na com sme sa dohodli a nie pravy opak tak som vysmiata a mam pofotenu celu galerku..ja uz fakt nemam prachy na dalsiu opku,ved to neni 100e,a s tymito zit nechcem..

Zuleko

Ewel
Mala by si to moja riesit cim skor.Moj nazor vsak poznas myslim si, ze zbytocne cakas na to , ze Ti doktor zaplati nove implose narkozu a odtatne veci.Povie Ti , ze jednoducho sa tie ES dat nedali a hotovo.Nechcem tu nikoho ociernovat a hovorim len svoj nazor.No bola by som velmi prekvapena, keby Ti pivedal,,Viete co Ok vsetko Vam na novo zaplatim".Skutocnu pravdu sa uz nedozvies. Kto vie mozno ho tu ociernujeme a fakt tie ES neboli vhodne pre teba, mozno urobil vsetko, co vedel a chcel aby si bola spokojna. No o alternativive Ti povedat urcite mal.A mozno len medzi Vami doslo k nedorozumenie, tusim si spominala, ze ste komunikovali prevazne cez mail.

mravcadlo1

skoricka presne tak ako keby sme srali peniaze ja tiež mám teraz pocit že chcem väčšie isto min. 700 ale kde na to zoberem to neviem. Sere ma tento prístup ano chápem viem že nie každému sa dá dať vela ale ked to ide a chcem velké prsia tk mi to príde ako svinský biznis lebo vedia že časom aj tak pojdeš do väčších

skoricka

mravcadlo

no mne sa stalo to iste, ked mi Mladek povedal, ze " kludne sme mohli dat viac " ...nasere to :D ale tak po detoch idem do minimalne 700 ml

M.i.r.u.s6

mishka181
jaj moja aj si si myslim ja som bola na konzultacii co mi navrhol som povedala ze ok a hned som si dohodla termin :) proste co ja ako laik mozem no nie???
ja mam pod prsnikom

mravcadlo1

Ewel007 jaaj normálne s tebou cítim jak som sa tešila ked uvidím tvoje prska ty si bol moj vzor. A určite aj mna by neskutočne nasralo keby mi niekto bez mojho vedomia da to čo nechcem a hlavne ked sa jedna o takúto vec a nemalý zásah do tela. Viem ako sa cítiš lebo ja som mala troška podobný problém s doktorkou sme sa dohodli na 500 ale potom som jej písala nech má v rezerve aj 550 keby vošlo povedala že v pohode. A ked mi dali náladovku tak ma to tak zobralo že si nepamätám ani to že si ma kreslila a ani to že som sa s nou rozprávala to mi len vravela sestrička ked som jej vravela že som sa ešte tesne pre op. chcela rozprávať s doktorkou a ona že ved ste sa rozprávali ale tá naladovka vás hrozne zobrala. Ked som sa zobudila tak s pýtam sestričky že aké mi dali a ona že 500 a ja že jaj tak asi viac sa nedalo a ona na to jaaaj vám by sa aj 600 vošlo som bola pekne nasraná

mishka181

M.i.r.u.s6

dakujem, aj ja si to myslím, osobne by som prijala aj vačšie, no nechala som si poradit, doktor mi povedal, že som trošku limitovaná vzdialenostou medzi dvorcom a dolnou prsnou ryhou...ale že sa pokusi dat tam, čo to dá :)
som toho názoru, že radšej nech je to pekné aj ked menšie, ako by to malo byt ,,divne" :)
Tebe ako vkladali implantát, cez čo???
Mne bude vkladat cez dvorec, ale čo som videla foto, tak jazva tam nebude skoro vobec viditelná...

M.i.r.u.s6

mishka
ahoj moja kazda by brala vacsie ale doki ti da len take ake ti vojdu musime si nechat poradit ja mam 375 take prirodzene budu :))ako po tom ake som mala teda skoro ziadne tak pekne:))

mishka181

ahojte baby :)
som v tejto diskusii nová, konečne som sa odhodlala na operáciu, termín mám na 3.4.2013..tak sa velmi teším :)
idem k MUDr. Fábrymu, počula som na neho len samé dobré ohlasy a aj na stretnutí bol velmi príjemný ...aké sú vaše skusenosti s ním?? Na konzultácii sme sa bavili o velkosti implantátot 350 - 370 ml...teraz však rozmýšlam, či to nebude málo vzhladom na moju výšku...mám 173 cm a ked už prsia, tak chcem, aby boli viditelné :) ktorá z vás si dala takuto velkost?? spokojnost? :) dakujem za reakcie...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk