Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

M.i.r.u.s6
no bola som na abdominoplastike jeden rez som mala v podbrušku tam mi ostránili uvolnenú kožu a a zvyšok ťahali smerom nahor kde bol rez pod prsiami a ešte mi urobili aj nový pupok

olivka21

BABY a druha vec
dnes som kupovala podrdy,som nasrata,lebo mam male kozy ;)
aj moj muz povedal,ze su ozaj male,ze cakal vacsie. Kupila som si nakoniec dve obycajne kosticove v C&A,nikde som nic nezohnala,a to som bola aj v palmerse,int!ssimi,calzedonii,vsadeeeee.. Velkost 75/D.

olivka21

Ewelka
uspi maleho,sadni ha PC a napis mu jeden seriizny korektny priamy mail. A cakah co napise a ked tak v pondeloj za nim naklusas,nech ti to ked tak vyberie a da 700ES! NECAKAJ!

mravcadlo1

ewell plne ta chapem a viem o čom hovoriš ja som pred opkou bola u 3 dokoroch na knzultačke a každý tvrdil niečo iné tak si potom sprav úsudok

M.i.r.u.s6

ewel
ahoj aj ja si myslim ze nemas za cim cakat a ozaj si to vydiskutovat predsa mas pravo vediet preco urobil to co urobil ked na konzultacii to sla a v den d uz nie?? mozno ozaj si ich mal vysoko alebo tak ale ak aj tak mali ste prebrat aj alternativu

Zuleko

A tiez som zastanca, ze sa to ma riesit priamo s doktorom a hned , hoc aj tym nestatnym mailom. Urcite mu nepadne dobre ked si toto vsetko precita a pritom si on mozno mysli, ze je ewel maximalne spokojna. Ja nemam rada take jednanie "s nim, bez neho". Dufam, ze sa nikto na mna nenahneva ale je to len moj nazor.

Zuleko

Mravcadlo
Chapem a nechcem nikoho obranovat a ani sa zastavat, ale predovsetkym je tu lekar, ktory ma zhodnotit ci to bude ok alebo nie. A ked tam vlozi 700 Es a dotycna bude ich mat na klucnej kosti tak asi zhodnoti, ze sa jej to pacit nebude a neda jej to. Ja si myslim, ze to treba riesit predovsetkym s nim, mozno ho tu zbytocne ociernujeme a cela tato situacia bude mat riesenie.Nemal jej bez jej vedomia zmenit znacku a nepovedat o alternativne, ale zas nie je pako ze da pacientke nieco co bude silou mocou chciet aj napriek tomu ze to bude nevhodne vyzerat po jeho zhodnoteni.

ewel007

Mravcadlo

Ked sa vmestili,co vravel ze nebude problem,mal ich tam nechat ked sme boli dohodnuti na nich a hotovo,mne sa paci objem hore a nie po bokoch aj ked boli hore,ved som vedela do coho idem a tabulky som si studovala,bol pekny rozdiel v projekcii aj boli vyssie,ved preto som tu reopku podstupila..

ewel007

Zuleko

Bolo to cez maile a mala som este konzultaciu kde sme sa zavazne dohodli a bola rec len a len o 700ES kvoli rozmerom,potvrdil ze to bude ok,a s usmevom som odisla.
Kazdopadne tie ES ak by aj nesedeli,tieto Nagor su uplne zle zvolene,vedel moju predstavu,ze mi ide o projekciu a nie dve siroke ploske implose.
A nemozem si fakt dovolit zase platit nieco,co som uz mala mat.
Mail ste mi neodporucili pisat,na kliniku teraz nemozem,stehy mam az 5.3 a aj tak pochybujem ze nieco s toho..
Mozem setrit

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk