Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

Baby
Môže sa po trištvrte roku stat este niečo s implosom okrem prasknutia? Napr. odtrhnúť sa môže ked je už prirasteny?

lilabmw

Kim sak uvazujem nad tym dr.trskom v ba tak aspon nemusi nikto nic vediet ani ma nikam vozit .ked mimo ba musela by som fotra opat zalarmovat a tym padom by to zase cela rodina vedela do ba sa aj sama dostanem uvidim kolko by mi dak zlavu dam di konzultacku lebo mi napisal ze ked idem na vymenu dal by mi zlavu

bimbi

Lucia83
Ja som zacala po troch mesiacoch a bolo to v pohode, len musis mat sportovu podprdu na najvyssiu zataz, lebo su na 3stupne zataze a podla mna ta na strednu nestaci..

Kim

Lilibmw

dobre si to premysli, checkni, prelustruj ku komu sa vyberies moja, aby si neskor nemusela lutovat:/... totiz to, ze usetris je sice velmi fajn, ale zasa aby ti ich urobil pekne a dobre ako mas teraz len vacsie je podstata c . 1. stavaj na tej projekcii, aby si ich mala pekne plne po akych tuzis, do 600 budu urcite v pohode, po babu pridas na 700-800:))

osobne by som k zene na plastiku nikdy nesla... dobre to zvaz, obzvlast preto, ze uz vies do coho o5 pojdes;)
vychod ti moc neodporucam, drz sa radsej zapadu, stredu... pre istotu

Kim

Mery

je to tak, hm jednak pokrocila doba a baby sa uz nestitia pochvalit svojimi nadhernymi prskami, doteraz chceli posobit skor prirodzene a decentne, dnes uz bezne fici silikon look...

pokial babeny nedojcili na 1x ak mas 0- ky--1- ky max co ti moze dat je cca 400-450 aj to malokt. dr a podla stavby...a ak tuzis po vacsich, tak je jasne, ze uz to musi byt min + 150 ml:)) ( a doktorkovia sa len vytesuju, pretoze rychlostou blesku si na ne zvykne kazda jedna z nas;)

bimbi

Mery NR
Ahoj, no hovoris no z duse, tiez nevychadzam z uzasu ze niekomu je 500ml malo ;) a ked som si citala zaciatok fora, co je z r. 2007 tusim tak tam ficali 250-280ml, max.350ml a to uz boli bomby! Ale to je jak choroba toto, uz aj ja mam chrobaka v hlave, ale mne sa nechce ist znovu do tej bolesti, u mna ani nie ta velkost ako tvar, mam tam vela kozeee :(((

bimbi

Nela
Dakujem za pochvalu :) no mohlo by to byt lepsie, ale tak proti to u co som mala tak super.. Mne sa hojili dost pomaly, dost dlho boleli ale tak po 2mesiacoch uz zacali maknut a sadat, po troch boli super, ale postupne este odpuchali, po polroku som uplne prestala evidovat, ze silikony..ale kazda to ma inak.. Jazvy po roku( co budem mat teraz 1.3.) su uz sotva viditelne, uplne presne v ryhe ich mam a biele tenunke.. A nam 370ml anatomy VP, a co sa cudujem nosim podprdy ako niektore s 515ml.. 75, C-D push-up 75D..

nadranka

Ewel

Ja si myslim, ze ak bude dr. naozaj taky ferovy odbornik, tak Ti tu dalsiu opku zacvaka sam. Ved jednej babe robil prsia zadarmo, v girl?? Tak preco nie v tvojom pripade, kde uz ide o jeho chybu a hlavne renome?!