Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

jahodka
dik moja ani moje v mikine nem vidno ale ja mam 375 takze tak ale ja sa tesim ked uz budem podprdy vies hned to bude ine

jahodka1584

Nela 7,
ničoho sa neboj, každá z nás tým prešla a každá to prežila :D, no a pre krásu sa trpí, musíš uznať, že je to veľký zásah do organizmu. Ale ako hovorím, dnes je mi už omnoho lepšie, už som dnes vstala sama z postele, celý deň som bez tabletiek od bolesti a skoro celý deň som prespala, takže fakt veľký rozdiel oproti včerajšku...
Ja som z Ružomberka, ale žijem v zahraničí...

M.i.r.u.s6

jahodka
ano ale aj to ze som chodila ako v kazajke:)) ale uz to preslo

wow tak nato ze si chcela prirodzene tak ti dost dal tesim sa na piatok snad aj foto bude:))

jahodka1584

Mirus, no to ti verím, to je z tej jednej polohy, tá bolesť chrbta.

Mám mentory anat. VP 430 ml., ja som chcela čo najpriirodzenejší efekt, tak dúfam, že sa to podarilo. V piatok idem na kontrolu, tak si ich uvidím konečne...

Nela7

bimbi

ahoj dakujem za radu :-))...takze po tabletke sa nebudem hybat!? :D ...inak pocuj mozes mi napisat ako dlho sa ti hojili prska??pozeral som foto su krase, kolko ml mas?

Rozalka

Ewelka
nerieš čo si tu kto myslí, fórum nie je len preto aby sme sa tu len vytešovali, chválili sa ale aj o tom aby sme jednu druhú podržali, poradili... takže stohoto si ťažkú hlavu nerob... že žienky??? myslím na teba!!! a tiež si myslím aby nečakala tak dlho, jednak tebe to neprospieva a možno ťa vie zoperovať hneď... cmuky drž sa

ewel007

bimbi

určite to už vie doki s tohoto fora, chcela som mu písať, lebo mam zase choreho maleho, takže sa mi za nim neda ani isť a mail asi neni spravna volba, ale tiež by som chcela vedieť čo mi k tomu povie, stale na to myslím..
ako píšeš v podprde, ale na čo som to podstupila znovu do riti, ked som nedostala čo som chcela, ale samozrejme to sa tu nedozviem..
možno čo to tu baby čítaju, si myslia nech s tým dam už pokoj a tak, len mne to neda..
škoda keby mi to doki povedal ešte pred opkou že ma takuto alternativu, tak mu poviem že určite nie, a mohli sme sa tomuto všetkemu vyhnuť..ked si predstavim, či zase do toho isť, dalšia narkoza a rizika, ale už určite nie som ochotna platiť. ked sa tam tie ES zmestili čo sa určite zmestili mal ich tam nechať a hotovo..
kašlem na to lebo stale na to myslím, a ked sa vydím v zrkadle, že tam malo byť niečo uplne ine.
aj tak ti dakujem moja za nazor.

bimbi

Nela
Urcite sa nemusis toho bat, ze by si sa v spanku nevedomky pretocila na brucho.. Budes citit kazdy pohyb, bolest ti to nedovoli, budes rada ze si si nasla polohu a ze chvilu neboli.. Lepsie je spat s vankusmi za chrbtom v takom polosede, aspon prve dni a dat si tabl.na spanie, aspon sa vyspis tie prve dni.. Ja som brala Stilnox 1tb., ale staci aj polka a budes spat ako babo.. A na spanie na chrbte si zvyknes lebo budes musiet :)) clovek si zvykne aj na sibenicu ako sa hovori..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk