Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Baby
Neviem ktora sa tu pytala ci sa moze odopinat pooperacna.. Urcite nie! Do prvej kontroly nie, lebo to musi byt stiahnute, aby bol tlak na prska inak vznikne opuch! Tak vydrzte, potom sa naobzerate v zrkadle este dost :)

Nela7

Mery NR

ahoj no super ako ti zavidis, ze uz mas rok po tom, uz aby som to aj ja mohla napisat! :D ...hojili sa ti az pol roka??fuha to je dost...a mohla si plavat, behat a take aktivity cca po tych 3 mesiacoch ci vobec nie??...ten opuch si mala ako dlho??mne sa na tych fotkach nezdaju opuchnute, co si fotena v tych plavkach a podrpde to je po akej dlhej dobe??...a ku tomu geluja pouzivam Garnier on je taky zeleny mentolovy, obsahuje kofein, najdes ho hocikde v drogerke stoji okolo 8 e ale cca mesiac mi vydrzi netreba ho davat vela...

bimbi

Ewelinka
No ja som z toho uplne hotova co tu citam, vecer som citala cely vcerajsi den co ste tu popisali.. normalne sa mi o tebe snivalo, ze ti ich vymenil za tie co si chcela bezplatne .. Moja, moj nazor-ja by som necakala do stehov, ale cim skor by som za nim isla osobne riesit situaciu, a ziadala by som vymenu za tie co si si zaplatila! Viem ze asi nepochodis, ale zda sa mi chore zas cakat kym sa to to zahoji a znovu do bolesti, ja by som to ziadala riesit teraz kym nie je implos prirasteny a nie je vytvorena kapsula, zas ti ju budu vyrezavat? Teraz je to cerstve a nebolo by to tak bolestive..ale zase opacny pohlad na vec je ked to nechas tak a sadnu, tak si povies ze nie su vobec zle a kasles na to..hm?

Nela7

jahodka1584

ja som sa pytala na ten PC lebo musim dopisat teraz diplomovku :D vies, teraz pred opkou sa mi na to neda sustredit :(( ...no v pondelok si tam mam volat uvidime na kedy ma prelozia, mam dost casovy stres, tak dufam ze to nebude moc neskoro :(( ...ja som na operacii bola naposledy ked som mala 4 roky tak si to neviem ani predstavit :-( ...a zaberaju ti tie prasky??ako sa dnes citis?dufma ze ti je uz lepsie! :D

Nattasa

Majka1910
No ja som tiez od Cervena. Ja mam rez pod prsiami.
Preto sa pytam na tu podprdu. A prsia sa mi este nehybu k sebe, tak si neviem predstavit ako si ju nasadiiim

angie77

ewelka

na boku spať až po 4 týždňoch, mne sa tiež dalo skôr , ale doki mi zakázal, lebo v polohe na bok sa ti ten jeden prsník predsa ťahá a že do tých 4 týždňov kým nie je ako tak uchytený by sa mohol posunúť

ewel007

Olivka

Moje zlate a ako som vyzerala?? ;-)) dakujem,budem to potrebovat..
Inak ja sa citim perfektne ako keby som nebola ani na reopke,iba tie tri dni som bola k.o a teraz vobec ani ma tak stehy netahaju ako prvykrat,len ma to tam svrbi,vcera som ich ocumovala ze aj cvaknem,ale ked vidim tu sirku.. inak ich mam aj makke a tak pekne k sebe,skoda ze tam neni ten objem boli by typ- top..
Baby kedy sa moze spat naboku?

olivka21

Elissa
jasne ze zvladnes

Ewel
tak budem na teba mysliet.. mne s dnes normalne o tebe snivalo,ze si bola n trtej opke a dal ti 950tky :)))))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk