Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

jej tak no pekne kazdy den filko fuuha a o tej diete som nic nepocula tak to mas ozaj super tesim sa s tebou ja by som nejakych 5chcela

Zuleko

Ewel
Absolutne si nepochopila moj prispevok, nikde som nenapisala, ze ho spinis a ze mu robis zle meno.Len som vyjadrila nazor, ze si myslim, ze by si mu cim skvor mala dat na vedomie ze nie si spokojna a nie ze on mozno je v tom ze si maximalne spokojna lebo si mu nic nepovedala a zrazu pride tu a bude prekvapeny. O tom bol prispevok, moj. A toto forum je tu nato, aby kazda jedna napisala svoje picity a tak isto som ich napisala aj ja! A nie si tu za ziadnu sliepku, sme vdacne ze si vyjadrila svoj nazor a chcela pocut ten nas. Tak isto som napisala aj ja svoj.

mravcadlo1

M.i.r.u.s6
no začala som sa poriadne stravovať peiatel od 16 rokov cvičí a je tým posadnutý a potom som začala každý deň behávať a potom každý deň fitko a dosť mi pomohla aj dukanova dieta

ewel007

Skoricka

Isla by som aj tretikrat k Mladekovi,ale by som mu povedala aby mi ich tam 100% dal,lebo urcite by som isla do ES,ale kym nasetrim..

ewel007

Zuleko

Ja mu tu urcite nerobim zle meno,ja som s nim bola maximalne spokojna,keby nie,neodporucam ho dalej, a nejdem k nemu na dve opky a preto ma cela tato situacia mrzi..tiez si nemyslim,ze boli tie ES na klucnej kosti a taktiez poviem dokimu,ze mi teda nahradu zvolil zle..ked nebude ochotny to riesit,vyseriem sa na to,budem setrit na tretiu opku.Bola som velmi rada ze mi dal zlavu a urcite ho nikde spinit nebudem a nemyslim si ze to tu robim,len ked chceli baby odo mna po opke vediet dojmi a foto,tak som to tu napisala,kedze som nevedela o tom,ze sa meni bez vedomia pacientky znacka implosou..
To je vsetko baby a uz nebudem tomu venovat ani pismenko lebo este zostanem nakoniec pred dokim ako sliepka ja..

ewel007

Zuleko

Ja mu tu urcite nerobim zle meno,ja som s nim bola maximalne spokojna,keby nie,neodporucam ho dalej, a nejdem k nemu na dve opky a preto ma cela tato situacia mrzi..tiez si nemyslim,ze boli tie ES na klucnej kosti a taktiez poviem dokimu,ze mi teda nahradu zvolil zle..ked nebude ochotny to riesit,vyseriem sa na to,budem setrit na tretiu opku.Bola som velmi rada ze mi dal zlavu a urcite ho nikde spinit nebudem a nemyslim si ze to tu robim,len ked chceli baby odo mna po opke vediet dojmi a foto,tak som to tu napisala,kedze som nevedela o tom,ze sa meni bez vedomia pacientky znacka implosou..
To je vsetko baby a uz nebudem tomu venovat ani pismenko lebo este zostanem nakoniec pred dokim ako sliepka ja..