Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Ewel
Ale to nezistis kym za nim nepojdes, cim skor tym lepsie!! Naco budes cakat do 5.3? A trapit sa a vychodisko ziadne.. Ja by som isla za im hned v pondelok aj bez ohlasenia a okolo obeda bude mat uz odoperovane, prip mu cinkni ze musis s nim surne hovorit, nepovedz dovod do telefonu, zeje to potrebne len osobne! Naco mas cakat? Aspon budes cimskor vediet jeho stanovisko a postoj kt. k tomu zaujme.. Potom mozes rozmyslat co dalej.. Do 5.3 je este daleko, dovtedy sa mozes z toho aj zblaznit.. No ja by som toto urobila..

ewel007

bimbi

dakujem zlatko za písmenka, uprimne chcela by som to nechať tak ale ked sa na ne pozriem, strasne mi na boku zavadzaju vpredu nič, pripadam si ako obrovska skrina.. chcela som to mať za sebou a isť v aprili do prace..neverím, že by to doki spravil zadara alebo za neaku smiešnu cenu, i ked som ja chybu nespravila, a byť nespokojna dalšie roky a šetriť na dalšiu opku k inemu dr, fakt neviem..

Nela7

jahodka1584

ach, jaaaj ked toto citam normalne mam take zmiesane pocity z tej opky, ale uz to tak strasne dlho chcem, ze dufam ze to teraz vyjde!!!!!!!!!...inak odkial si?

M.i.r.u.s6

jahodka
tak ako vravis aj ked kazdym dnom je to lepsie tak prve dni aspon u mna mna strasne bolel chrbat prvy tyzden som v noci musela vstat(prve ze mi manzel pomohol:) ) a poprechadzat sa tak velmi ma bolel chrbat a este aj teraz v stredu bude mesiac lava strana este nie je celkom ako ma byt tval stale citim ale snad to uz nepotrva dlho:)

jahodka1584

Nela,
ťažko povedať, ja som dnes len 4 deň po opke, takže si to neviem predstaviť, že by som mala dlho sedieť pri počítači a písať. Skús si ešte niečo urobiť cez víkend kým máš čas.
A dnes mi je už ozaj lepšie, ešte v noci to bolo zlé, ale dnes sa to už dá. Tabletky zaberajú, takže toho sa nemusíš báť.
A toho, že sa pretočíš na bok sa neboj, lebo pravdepodobne budeš spávať v polosede. A ja som rada, že ležím na chrbte a nemusím sa hýbať, nie to ešte aby som sa prevracala. :D

M.i.r.u.s6

ahojte baby tak ako sa dnes mate??
Natasa
ahoj aj ja som si myslela ked som si sla kupovat new podprdy ze asi ich tam nedam ale dala som musis skusit:)

Nela7

inak kocky neviem uz ktore ste tu pisali o tom spavani na boku, ale nebojite sa ze v noci pretocite z chrbta trebars na brucho?? :// ja mam z toho obavu lebo ja na chrbate skoro vobec nespavam :(

bimbi

Baby
Neviem ktora sa tu pytala ci sa moze odopinat pooperacna.. Urcite nie! Do prvej kontroly nie, lebo to musi byt stiahnute, aby bol tlak na prska inak vznikne opuch! Tak vydrzte, potom sa naobzerate v zrkadle este dost :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk