Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

monitaaa
nerobím kozmetičku ale niečo blízke k tomu. chem.peeling je dobrá vec, ale max. 2 krát do týždňa. 2 dni pred ani po nemôžes na priame slnko - do solárka, aj na saunu budeš citlivá, keďže si zbrúsiš 3 vrstvy z hornej kože. po peelingu si hlavne zvol dobrý krémik ktorý ti zrýchli obnovu nových buniek, kvalitný regeneračný. keď chceš pošli mi na seba e-mail a môžme o tom viac pokecať, aby sme tu baby zbytočne nenudili..

Nattasa

Olivka 21
No povedal ze prsia este su opuchnute a ze zacnu maknut az po mesiaci. Skoro finalne to vyzera za 3 mesiace. Ale uplne finalne pol roka.

Monitaaa

baby dalsia otazka uplne mimo :D
nie je tu niektora z vas nahodou kozmeticka? alebo chodite na chemicky peeling, alebo si ho niekto robi doma?

Nattasa

Olivka 21
No ja mam prsia len malinko maksie ale nie su pohyblive este.
A tvar este tiez dufam nie je finalny.
Ja som aj telefonovala s koperniechom vcera, uz som chytala depku ze ten tvar uz je finalny. A on ze nee

Majka1910

Olivka21
Už si kľudne môžeš dať normálne podprsenky- bez vystuze s kosticami. Kostice si davaj presne pod prsia nech ti prsia este tvaruju. Baby od červena nosia pooperačnu 3 týždne v kuse a 6 týždňov na noc.

olivka21

Nattasa
Kostice polamat? Ako to myslis? Ja som 20ty den po.
Prsia mam uz mäksie,ale este stale mam implantat svalom vytlaceny hore,nevyzera to pekne...zboku mam prsnik ako trojuholnik,divne to je,snad to povoli

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk