Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

mirus
no ja strasne moc sa modlim nech to vyjde potom uz len zvolit spravne lekara a implose snad to dopadne dobre mam vybrane asi mentor 590ml ultra vysoky profil okruhle tie mi musia sadnut ako rit na serbel :-) nakolko mam uzky hrudnik ale este s lekarkou to budem konzultovat

kosta123

Jááááj nestíham to tu čítať :D

misaaa este len idem na konzultáciu 7.3 kokos riadna pálka ,mna slahne,to je mooooc :( ja chcem ist az na jeseň,bude ti robiť aj nejakú korekciu??

M.i.r.u.s6

ahojte baby
mam 3tt po mala niektora z vas mala pocit akokeby svrbenia alebo palenia??
olivka
nie som d tvojho lek ale mne kazal nosit 6tyz
gabby
ako ja kym mi nevybrali stehy tak som nerozopinala

olivka21

Baby cervenovky,
Zajtra mam tri tyzdne od opky,mozem si uz sipnut kosticovu podprdu? A ako dlho si mam prelepovat jazvy?

zoe23

ewel007

čitala som to tu dnes a poviem ti len ze ti drzim silno palce, aby ste to nejak s dokim vyriešili, velka škoda, ze to nedopadlo podla tvojich predstav...a je divne, ze ti nagory ani len nespomenul, lebo to by mal!
Držkaj sa :)

Monitaaa

ďakujem baby, presne to som chcela počuť, ste ma v tom utvrdili, ja som tiež stála remingtonka, na vlasy mam od nich vsetko, len ma nejako na oko zlakala ta rowenta, ale hned som z toho vytriezvela. remingtonky su proste nezničitelne a kvalitne. Len si musim vybrat ktoru verziu.

olivka21

Ewel
Neviem ako je to u mladeka,ale u cervena je to tak,ze zabalee implanaty mas ese pred opkou pri see na izbe,aby si si mohla kuknut cisli. A spolh si mnou ich sestricky viezli na salu,cize som vedela,co ide do mna vlozit. U mladeka je to ako? Lebo implanty si sama objednavam meiac pred opkou v siklienke,oni ich poslu v den opky na kliniku a tam mi icb dalu do ruky pri prichode.

silia

v girl

Ahoj, môžem sa ťa opýtať akú značku a profil máš? možno si to tu už písala, len to neviem nájsť. Ja len, že aj mňa čakajú 390 ml :-) ďakujeem

gabbyy

Baby rozopinali ste si po opke pooperacnu podprdu ? Bojim sa rozopnut podprdu ale rada by som si ich uz okukala :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk