Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Monitaaa

ja mam sice Remington S1031 Sleek and Curl ale je super, remingtonky su dobre, aj sesternica ma uz druhu remingtonku a je spokojna...
Mama ma Rowentu ale ja by som ju nechcela :D a to ani nebola lacna

rita149

Monitaaa
Ja mám Remington a som spokojná uz ju mám dlho , vlády krásne vyzehli pár tahmi a su leskle pevne a to si nedávam ani nic pred zehlenim.

rita149

Ewel

Ja stále na teba myslím, je mi to ľúto.ked čítam ze sestricka ti povedala dnes prišli tvoje implantaty 700 ml a 705 Nagory mal odkiaľ teda ked ich mal hneď poruke? Je to take divne.

zoe23

0705bubu a matilda1

Cauko, prosim vas neviete mi povedat ktore implose vam dal Trška:

Implantáty s povrchom z mikropolyuretánovej peny alebo Implantáty s textúrou plnené silikónovým gelom?

pytam sa, lebo pri rovnakych ml maju rozdielne rozmery, tak teraz neviem podla čoho sa mam riadit...
A inač veeeelmi pekné prska vám ten Trška urobil :)

Monitaaa

baby prosim vas, otazka uplne mimo temu, ale tie čo si zehlite vlasy... Rowenta respectissim liss, alebo remington keratin therapy pro, pripadne ina alternativa? s čim ste max spokojne

Matka872

kocky mohli by ste mi tu niektora poradit?Nemozem sa na nete dopatrat k tym projekciam ktore spominate.Lebo ja som si myslela do teraz ze existuje len co sa tyka profilov tie tri:nizky,stredny a vysoky,a extra vysoky.
Mam take A-cka a chcem nieco medzi 3-4-ky,to si mam potom ake ml vybrat?Asi tych 450 bude malo? or??

ewel007

Angie

Presne tak zlatko,ako si napisala.
doki vravel ,nie ze nevosli ale ze isli do vysky ci tak neak,no ved uvidim co mi povie ked pojdem na stehy.

angie77

hmmmm ja si tiež nemyslím, že tie čo teraz idete k mládekovi máte začať robiť paniku:)

len sme diskutovali a rozmýšlali aj ako to mohlo byť, to bol len môj dojem z toho celého,ale nikde nie je napísané že to tak bolo, len ja som rozmýšlala nahlas, kedže ewelka chcela vediet naš názor :)

takže držme sa faktov a tie nemáme, kým si to ewelka nevydiskutuje, tak dovtedy to je tak že sa jej tam jednoducho nevošli.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk