Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Elissa

Ahojte,
kolko po opke ste boli PN? Tie, ktore mate rez pod prsnikmi. 2 tyzdne by mali stacit na ciastocne fungovanie? :)

Majka1910

Majka1910
ja mam sice rez cez pazuchu, ale tak myslim ze to nebude vadit na tie jazvy, ked to tak doktor kaze.
Ja som od cervena, aspon on kaze nosit po 3 tyzdnoch uz kosticovu podprsenku, lebo ze aj tou sa ti prsia tvaruju.
ty si u koho bola? kolko si po?

Mery NR

monitaa
daj mi prosím na seba e-mail adresu, ozvem sa večer, lebo v tom mojom mám celé meno, nechcem to sem dávať

v girl

silia
ahoj mam Nagor 390ml stredny profil :)
podla mna stacia lebo som bola plochucka uplne..len ked budem riesit reopku chcem väcsie nech mi idu prska viac do predu a nie su tak pri tele :))) ale ja tieto moje prsicka chvalim su dobre a hlavne mi natahuju kozu na reopku ked si zmyslim :) ved vidis fotky v albe..poslem ako vyzeraju vo vystrihu a ja si myslim ,ze zatial sa daju :)