Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

jahodka1584

drzkaj sa moja, neboj bude dobre!...mna to malo cakat tento pondelok no ochorela som, tak sa mi to odklada, neviem na kedy :// ach, boze ja uz som mala vsetko naplanovane, aj vdaka tomuto foru so mna stresy opadli trosku a teraz toto :-( no co uz zdravie jelen jedno :-( ...ake to bolo po prebudeni?Velka bolest?a vcera??dnes vravis na nic :( davas si aj nieco od bolesti??...prajem skore uzdravenie

Nela7

Mery NR

a ako dlho si uz po opke??si spokojna??...no ja si vibracny pas neviem vynachvalit, sice pomocou neho neschudnes, ale krasne mi spevnil stehna a aj zadocek....len ku tej cene 30 e ja som si prvy taky kupila vv tescu a ten bol na h...! vobec nepomahala a to trasenie ma dokonca bolelo, a este sa mi aj prehrieval...teraz mam ten slender shaper, je sice draksi stoji okolo 80 e aspon mna tak vysiel ale je super, aj celulitida mi krasne mizne len musis pouzivat aj gel!...preto som sa pytala ze kedy po opke ho mozem znovu pouzivat, dufam ze co najskvor! :-))

M.i.r.u.s6

vierka
ved tak zistis budes mudrejsia ty uz mas aj deti?? potom daj vediet co a ako som zvedava a co kde teba to viac taha ci laka?

v.e.r.k.a

mirus
ja chcem anatomicke nie gulate tak mi navrhla mentor CPG 332 ale valdman s mentorami nerobi tak som zvedava.

M.i.r.u.s6

vierka
vies moja mala som na vyber ale uz neviem ake to boli vies ako som ti pisala ze som sla tak som si nechala poradit a ako ked som si chytia es zdali sa mi fajn tak take mam

a ake ti odporucili v Ke??

v.e.r.k.a

mirus
ja som od Bj.bola som aj v KE ale potrebujem ešte iny nazor či sa zhodnu aspon približne.len neviem medzi Nagor značkou a Mentor je velky rozdiel nevieš?myslim tuhosť (makkosť) implošov.a tebe dal na vyber či chceš ES ale si vedela že chceš tuto značku?

M.i.r.u.s6

Majka1910
ano ano asi tak ale zas nerobit to asi tiez nic take
moja moj lekar mi kazal 6tyzdne a potom pojdem na kontrolu a snad ze uz nebudem pokracovat v noseni

Majka1910

M.i.r.u.s6
skus pozriet na karticke co mas od doktora, tam by si mala mat napisany typ a potom uz podla toho najdes rozmery.
Tak nestresuj :), nerob nic namahave a bude dobre.
ako dlho mas nosit pooperacnu? viem ze kazdy dotor to ma inak

M.i.r.u.s6

vierka
wow ku mojmu ides??jaj ved aj ja take mam prirodzene a aj on take preferuje takze aj ty take budes mat o ty si odkial??tak potom daj vediet co a ako

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk