Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ewel007

a tebe ich pred opkou napr. na operačke neukazoval že ich má nachystané? myslím tie ES? no jedine by som skúsila ešte zavolať do silikei či ako sa to volá:) či vôbec také implantáty posielali..či to je blbý nápad?

ewel007

Leus

Mam pisane v zmluve ES,ja by som sa s nim chcela normalne dohodnut,ved ja som bola taka spokojna a mali sme dobry vztah ako lekar a pacientka,mal moju doveru,ale uz mu nemienim dat dalsie peniaze..

ewel007

Angie skoricka

Pripadam si ako debil,a tiez som na toto iste myslela!
Dakujem ze Vas tu vsetky mam..
Uz neviem co mam k tomu napisat,asi ani nepochodim,len neake roky setrit v sklamani a ist k niekomu kto mi tie ES da..

leus

ewel
nechcem Ti kazit naladu este viac, ale ja si myslim ,ze nenareklamujes nic. Pokial Ty nemas v zmluve napisany dohodnuty typ silikonov a bolo to len na slovnej dohode, nezmozes nic...to je tak ako ja , ked mi dal operater bez mojho vedomia vacsie ako sme boli dohodnuti , tiez som nespokojna , ale tak co mam robit uz je tak ...

skoricka

angie

ja si myslim to iste, ze ani nemal v umysle vlozit tie ES, to bolo ako prve co mi napadlo, z tych nagorov predsa ma len provizie a neviem co vsetko, my do toho nevidime...a sam hovoril, ze s ES nerobi, tak neviem no...

angie77

ewelka

juj ani to čítať nemôžem, tie tvoje príspevky, zlatinko hlavne sa nám neutráp, bude to dobré ..ja viem že človeka to naštve, aj mu je ľúto, že čo musel zase podstúpiť aj finančne aj fyzicky a nič z toho..ale nejako sa to musí vyriešiť sakra... neboj, ked bude treba spravíme aj demonštráciu všetky ceckane aj nececkane pred klinikou ..

angie77

jahodka1584

Gratulujem k prsíčkam, neboj bude to už len lepšie a lepšie aj to vstávanie, aj ked tie rána budú aj dlhšie stuhnuté, ale cez deň to vždy povolí :)

angie77

Ewelinka

fúú až teraz som sa prelúskala tým , ako vlastne dopadla Tvoja opka, to mi je naozaj ľúto, lebo viem ako si o Tých 700 ES veľmi snívala..možno sa na mňa niekto nahnevá, ale po prečítaní to cítim asi takto...nechápem prečo ti doki dopredu nepovedal, že má nachystanu alternatívu 705 nagor, lebo pokial som dobre čítala ty si o tej alternatíve ani nevedela..podla mňa, nech sa nikto nenhnevá ale mám pocit že Ti vložil značku ktorá jemu viac vyvhovovala a ktorú propaguje a vôbec ani nemal v úmysle ti tie ES vkladať...no neviem moja, ale zaplatila si si za niečo čo si nedostala, aj ked verím že sa mohlo stat že tie ES ti fakt rvali hrud a nemohol ich tam dať, ale podla mňa ste sa mali dohodnút aj o alternatíve, že čo keby náhodou, ved toto čo tam máš je úplne opak toho čo si chcela, máš to do šírky a nie do projekcie..ach jo, držím palce aby si si to s ním nejak vydiskutovala k Tvojej spokojnosti

angie77

Ewelinka

fúú až teraz som sa prelúskala tým , ako vlastne dopadla Tvoja opka, to mi je naozaj ľúto, lebo viem ako si o Tých 700 ES veľmi snívala..možno sa na mňa niekto nahnevá, ale po prečítaní to cítim asi takto...nechápem prečo ti doki dopredu nepovedal, že má nachystanu alternatívu 705 nagor, lebo pokial som dobre čítala ty si o tej alternatíve ani nevedela..podla mňa, nech sa nikto nenhnevá ale mám pocit že Ti vložil značku ktorá jemu viac vyvhovovala a ktorú propaguje a vôbec ani nemal v úmysle ti tie ES vkladať...no neviem moja, ale zaplatila si si za niečo čo si nedostala, aj ked verím že sa mohlo stat že tie ES ti fakt rvali hrud a nemohol ich tam dať, ale podla mňa ste sa mali dohodnút aj o alternatíve, že čo keby náhodou, ved toto čo tam máš je úplne opak toho čo si chcela, máš to do šírky a nie do projekcie..ach jo, držím palce aby si si to s ním nejak vydiskutovala k Tvojej spokojnosti

Mery NR

Nela7
teraz 7.februára som mala výročie, prvý rok čo mám prská :-) na kontrole som nebola, len na sone a klop klop sú v poriadku. sem tam ešte kvôli nim stresujem, keď na nich niečo zbadám alebo ma v nich pichne ale som veľmi spokojná, aj s veľkosťou, aj s tvarom a Ariony sú super značka, takže budeš určite aj ty. práve dnes som o nich čítala (lebo som pátrala v papieroch po mojich parametroch veľkosti), že keby si sa po rokoch rozhodla pre reopku aj keď len z estetického dôvodu - máš jeden imploš zadara a druhý za trvalo nízku cenu - čo neposkytuje ani jedna značka. v prípade poškodenia je jasné, že obe zadara. držím ti palce v pondelok a hlavne sa rýchlo vylieč, poriadne vypoť. mne sa prská dosť dlho hojili, hlavne jeden som mala dlho opuchnutý čo na fotkách aj vidieť. pekné začali byť tak po pol roku.. kúpim si aj ja radšej ten drahší vibračný pás a aký gel k tomu?? raz som mala požičaný ab tronic, ten ma neskutočne štípal a svrbela ma koža od neho, dúfam, že toto bude iné. na zadok ho budeš môcť po 3 týždňoch od opky /vtedy by sa malo začať s cvičeným dolných partií tela/ na brucho by som si ho tak skoro nedávala, lebo to dosť trase aby sa ti v kľude zahojili prsné svaly

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk