Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Skorička

našla som toto

EHP 465 ml 13,5 x 5,0
alebo
EHR 460ml 12,2 x 5,8 podla mna máš toto... ale posielam link, pozri si to pre istotu www.najkrajsieprsia.sk a celkom dole nájdeš catalog nagor a tam si vieš polistovať aké velkosti majú nagorky... ale mala by si mať aj kartičku a tam je všetko napísané...

Majka1910

ewel007
moja je mi luto, ze to takto dopadlo, tak si sa na tu operaciu tesila. urcite to nenechavaj len tak, ries to s doktorom, chod si za svojim snom. Je to take zvlastne ze ti doktor pri operacii len tak zmeni znacku implosov, ked sa sa predtym o nich ani nebavili..
hlavne to ale nenechavaj tak, ked nie si spokojna. Snad ti to doktor vysvetli vsetko a zachova sa tak ako ma..

rita149

ewel

prekvapilo ma to teda riadne teraz ze taky objem a projekcia nie je velka.Zle ti to doktor zvolil nahradu, kedze ty si určite chcela aby tie prsia isli dopredu viac , proste aby bolo vydno rozdiel oproti 500ml.Je mi to luto , tolko si sa na to tesila a pripravovala a on da nakoniec nieco ine, ja neviem teda ale toto sa neroby.

ewel007

Rozalka

Dakujem pokladiiik,viem ze to neni neaka strasna katastrofa,len som sklamana a verim ze to dame s dokim neako do poriadku,ak nie,budem setrit dlho dlho na moje ES :)

Rozalka

Ewelka
neotravuješ, je to samozrejmé že ak človek je sklamaný chce to čím skôr zmeniť a rieši to.. nemusíš sa ospravedlňovať. Držím Ti palce, posielam strašne veľa síl a energií, aby sa to skončilo úspešne pre teba, aby si bola spokojná a vytešovala sa spŕs.

ewel007

Rita

Ja som myslela ze mas gulate tam je 4,9 projekcia,a vidis ja som mala pri mentoroch 500ml 5,4 projekciu,je to vlastne jedno ale dolezite su rozmery ako uvedene ml

rita149

Ewel

Ja ťa neklamem nemám prečo.mam Nagory anatomy xm3 300ml a projekcii 5,4.preto dom ti pisala ze 5,4 mám ja pri 300ml .

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk