Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Rozalka

Jasne ved to viem ze mi dal nagor,mam od nich aj karticky aj vsetko,viem ze Mladek je korektny,proste mi to nejde do hlavy ze mi nedal dohodnute implose a dal mi zle rozmerovo zvolene implose,mozno myslel ze naozaj chcem 700ml a je mi jedno aka znacka..uz sa to tu cele zamotava,zaplnila som tu s tym par stran,snad som vas moc neotravovala,budem to teda s dokim konzultovat ked pojdem na stehy ak budem mat na to vlastne chut :(

rita149

Ewel

zavolaj alebo chod za doktorom.ved to neni možné ze to máš skoro tsk isto ako pred opkou.Nagory sú v porovnani z Es menšie pri rovnakých ml.on sa držal iba čísla 700 šlo to vyzerá nie ze projekcii.

ewel007

Rita

Ved mam karticky od nich,na co by ma doki klamal,ved som si ich pozerala aj na nete,su to extra vys.prof gulate 705ml A co som pozerala tvoje gulate 300 vys prof maju projekciu 4,9, a co som mala 500 mentor mali projekciu 5,4 snad ma nechces presviedcat ze sa mylim? :-)

ewel007

Matka

Pises ze ked sa s dokim dohodnes na mentoroch tak ti ich tam musi dat,ja som sa dohodla na ES a nemam ich tam,mam nagor,o ktorych rec nebola,preto som chcela vediet od bab co si o to myslia,viem,ze ked sa doki rozhoduje v dvoch velkostiach na sale,ale nepocula som o zmene znacky na sale,s rozmermy ktore mbe teda vobec nesedia..

skoricka

Baby,

neboli by ste take zlate a nekukli mi ake mam ja rozmery? Alebo staci, ak mi poslete link, kde si to mozem pozriet, lebo mne sa zdaju moje nagory tiez dost siroke, pritom mam sama siroky hrudnik a na bokoch mi kus pretrcaju, aj velmi ich citit. Mam nagor enhance 460ml EHP, dakujem veeeelmi :)

ewel007

Matka872

Prosim? My sme sa s dokim jasne dohodli na ES a o ziadnych inych ipmlosoch rec nebola,sam povedal ze budu dobre..preco riesim projekciu? Asi malo vies o implosoch a ked som do toho isla druhykrat tak som chcela aby to bolo to co chcem,vies narkoza neni opica pi zurke a peniazky tiez nekaka havko..
Ja som chcela pocut nazori tu skusenych bab co o tom co si vedia a som im za to vdacna..

rita149

Ewel

Zavolaj tvojmu doktorovi, ti nemôže byt ze máš extra VP a takéto rozmery.v tom niečo bude, mne to nesedelo hneď ako si to napísala ze nás take rozmery pri takom profile a vidíš Zuleko je toho prípad ze jej prsia sú vlastne väčšie ako tvoje 705ml .a tiež nechápem ako môžem mat ja projekciu 5,4 pri 300 mala ty si mala 5,4 pri 500ml.zo som si myslela doteraz ze sa rozumiem tomu.ty mas anatomy ci gulate?

Matka872

Ewell007

citam tu aky mas problem.Ja mam opku v strede aprila.A ked som raz s dokim dohodnuta na mentoroch 450 VP,tak mi tam urcite nebude davat nieco ine.Vy ste sa mozno dohadovali na tych 700 ml,ale mozno si mu vravela ze nech skusi dat ES alebo Nagory,a ktore sa mu budu viac pozdavat nech tam necha.Tak sa mu viac pozdavali tie Nagory.
Pri takejto veci sa nesmie vymyslat.Bud toto alebo toto.
Potom vznikaju nedorozumenia.
Budes mat po odpuchnuti nadherne prsia,neviem preco tam riesis nejake projekcne cisla.

Rozalka

Ewelka

určite máš Nagorky 705, sama vidíš že ich máš do šírky, také dačo by dr Mládek neurobil, že ti tam dá hocičo, jeho klinika by tým pádom skončila... treba sa sním pozhovárať v klude, bez nejakých zbytočných emócii, uvidiš jeho reakciu, určite to bude riešiť tak aby si bola spokojná, tým ukáže svoj charakter doktora!!! a verím že nie je zlý, bez charakterný!!! Písala som ti, treba ísť osobne, nie mailom,pri počítači nevidí tvoje sklamanie, ty nevidiš jeho reakciu... proste tieto veci sa riešia podľa mňa osobne a vklude!!! už sa ktomu nebude vracať, premysli si to Ewelka, porozprávaj sa s najbližšími (s mamkou, spriatelom alebo dobrou kamoškou) a uvidíš..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk