Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

ewelinka
ahojcek ,prave vstavam s malym do skolky tak ti rychlo pisem....prepac ze som nenapisala skor ale nejako nemam cas,jen som to tu rychlo precitala....ale kazdy den som na teba myslela a drzala ti palce.....a pomohlo...mas po a snad vsetko ok...tak uz ich len ukazat na svet...hlavne na tento nas,lebo vsetky cakame len na tvoje fotecky....tak este raz ti zelam skore zotavenie...

ewel007

Monitaa

Nwm co mam robit,tiez som s toho sklamana..
Nebudem davat foto rozdiel je minimalny a na foto to skoro nevidno.
Priatel tiez srandoval ze ci som aj bola na neakej opke..
Viem ako vyzeraju 700ky,ale moje tak nevyzeraju vobec.
Neviem co k tomu napisat...
Kludne mi kocky napiste Vase nazori

Monitaaa

ewel
fuha, este som nepočula, aby doktor takto velmi zmenil implose... vacsinou len ked sa rozhodovali +- par ml a nie este aj značku. +200 ml by som čakala, že už idu ine bomby, ved zuleko, to urobilo brutal rozdiel. naozaj chces dalsiu opku? pokial ano, ja by som to reklamovala... zaplatila si za niečo ine, ako si dostala... nemozes hodit fotky? Sme asi vsetky zvedave

ewel007

skoricka

Nie,dohodli sme sa na 700ml ES, o ziadnych inych nebola rec,ked som isla na vybranie drenou povedal,ze mi dal 705ml Nagor,lebo ze tie ES neboli dobre ze isli do vysky,neviem presne bola som ubolena a aj zaskocena..mne neslo o ml ale o rozmery,lebo co som mala 500ml boli 13,2x5,4 a tie ES boli 13,4x7,1 co je rozdiel v projekcii co by rozdiel bol a o to mi aj islo a mam Nagor 705ml 14,6x6,3.. ja som nechcela do sirky,mne vyhovovalo do sirky do tych 13,5, takto sa rozliali,ale ja som chcela objem aj hore aj celkovo aby boli vacsie,co som pri tych ES mohla mat si myslim,teda ked som uz isla druhykrat dotoho..asi tolko

skoricka

ewel

vy ste sa s Mladekom vobec bavili o tych nagoroch? Lebo ja si to neviem predstavit, ze mi povie, ze mi da 700 ml ES a nakoniec sa zobudim so 600, ci kolko mas a uplne ina znacka...No neviem, take mi to pride cudne...

misaaa

Baby prosim vas, co znamenaju tie skratky? ES?

Kosta 123 :)
ze vitaj v klube :))

no moje ovisaky su strasna galiba :(
lebo teraz som schudla trosku a uz ani pushupka nedokaze to co pred tym....

Ake implose ti odporucil Ocenas?
Mne 390anatomicke Arion
cena dost vysoka, necakala som tolko :( 3100

a tebe?
ja pojdem na opku do Zvolena, aj ked som z BA, pretoze tam mi dal termin skorsi uz 8.4

ewel007

Queen

Neviem lebo ja som neplatila ani prvu ani druhu opku,obydve som mala darcek.

Cleuska

Dakujem pokladik moj :-)

ewel007

Olivka

Jasne v pohode,dakujem za nazor,rozdiel by to bol keby dostanem tie ES a kedze mam tie Nagory tam je rozdiel v projekcii len 0,9 cize skoro ziadny rozdiel..mne neslo o ml ale rozmery a podla tych som vyberala,budem setrit na dalsiu asi a dam si urcite ES,lebo len vtedy bude vydiet rozdiel a bude to to,co chcem..

cleopatra123

ewel
neboj moja nestresuj pockaj kym opadne opuch a potom uvidis ale nejaky rozdiel tam isto bude teraz uz zahod smutok a sklamanie za hlavu a tes sa na leto :-)

kosta123

misaaa
Vitaj v klube ,,,,kukni moje "ovisáky" som na tom ešte horšie lebo ich mám väčšie.A ideš k Dr.Očenášovi?? aj ja, do Púchova,ešte ma len aká konzultácia 7.marca.Aj cenu ti povedal?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk