Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

ewelik

ahojky moja no citam citam a tak na teba stale myslim pred tou opkou tolko energie z teba islo a hned ako si pisla prvy krat som tusila ze sa ti nieco nepaci je mi to luto moja ale tiez by ma to nastvalo ja som mala na vyber 510 a tieto 555 a presne pri tych 510 by som to mala tak ako ty teraz ze sirsie a projekciu to co som mala pri tych prvych tak som tiez nastojila na tych 555 ze do sirky mi to urobilo 2 az 3 milimetre ale mam ich hore pekne plnsie tiez som povedala ze chcem tie a hotovo ze to musi ist ked sme to na konzultacii dohodli a povedal mi ze je to moznost a bude sa to dat tak nechapem ako aj to ze ti dal uplne inu znacku takisto by ma to stvalo.ja som spokojna nadmieru ja mam krasne tie prska a s opkami som skoncila.prajem ti vela pozitivnej energie micka:))

ewel007

Lilka

Ja nemam prachy,neratala som s tymto vobec,a zase platit..moja drzim ti palceky moc nech ti to vide zlatko.
Jaj dpc,uz sa mi ani nechce o tom pisat.skoda ze som to viac neprebrala s dokim ako mi to povedal,ale bola som zaskocena,ved sme sa dohodli na tych ES videla som ako 700ml po reopke vyzeraju na viacerych,to bol moj ziadany efekt.opakujem sa tu,nechcem dokimu krivdit,len som isla znovu do toho pre nieco ine..

Nela7

ewel007

ach, boze ked som si to vsetko tak skvelo naplanovala, sa mi to musi takto posrat, u mna je situacia este koplikovanejsia nez si myslis, musim ist co najskvor lebo potom uz nebude moznost, mozno az buducu zimu :-(( ...myslis ze by som to s tym kaslom nevydrzala? je to velka bolest?ako sa ty vlastne citis po??...inak kukala tvoje prska to si tam fotena po prvej opke??musim uznat ze su krasne!

lilabmw

ewelik

jaj ewelik mrzi ma to a uplne ta chapem ja som rpesne taka ist a apreto sa teraz este viac bojim ked do toho pojdem aby nazaj tie prska boli take ake si predstavujem neviem.Asi na zaklade tvojich skusenosti poviem nech radsej zvoli dvoje implose aj inu znacku ale aby som o tom vedele keby nieco lebo tiez by ma dost mrzelo kebyze teraz zato vyhodim tolko prachov co uz neplanujem potom ist a nebol by vysledok a rozdiel taky viditelny aky som chcela.Kazdopadne mu zavolaj a potom ze uz teraz niesi spokojna s vysledkom a narovinu by som mu povedala ze ty si neratala ze dostanes ine implose ze ty si prave tie ES chcela a uvidis ako sa zachova potom sa uvidi podla mojho nazoru ked uz mas dve opky u neho tak mozno za nejaku mensiu cenu by ti ich mal vymenit a dat to co si chcela tak nevesaj este hlavu moja :-) vsetko sa da riesit ale treba hned kym je to cerstve lebo po 3 mesiacoh sa uz urcite nezväcsia.Ja si tiez dam pozor ked teda pojdem a vsetko do detailov prekonzultujem moj zelany vysledok a tak aj fotku mam pripravenu a ked nebudu take tak asi prevratim tu klniku naruby :-DDD drz sa a daj vediet potom info

ewel007

Nelka

No neni dobre aby si mala kasel lebo po opke je to katastrofa sby si kaslala,je to bolestive,ja som mala nadchu ale fakt ze uplne minimalnu ako mi odznela choroba,mala som horucku tak som zostala na klinike o den viac,bolo to lepsir,lebo vsetky tie najvacsie bolesti som si odtrpela tam,a doma by som len stresovala kebt mi neako vystupi teplota.. ked sa citis ok,nebudes kaslat a aj nadchu budes mat pod kontrolou,tak do toho chod ak sa bude dat,ale ak nebudes fit neriskuj.drzim palce :-)

Nela7

Mery NR

ahojky no mne vibracny pas zabera, ja som s nim spokojna, ale myslim ze plosina je isto lepsia...ty uz mas silikony??ak hey ako dlho??...mna to este len caka v pondelok ://

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk