Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Zväčšenie prsníkov vložením okrúhlych implantátov - Augmentácia: (cena je vrátane ceny implantátov , fixačnej podprsienky , celkovej anestézy a jednonočnej hospitalizácie). toto maju na stranke kde operuje tak musi tam byt hospitalizacia mozno niekto nechcel ked byval blizko niekde alebo co lebo Juraskovej prace je tu viac sice ale neviem no.

MAte niekto skusenosti s Juraskom z KE?Alebo mate nejake info dost to pomoze dakujem

olivka21

Wau...tak to sa divim,ze ti dalvtaku naloz....udajne lekari davajz max raz tolko ml ako mas. Tak asi sa ti zmestili. A si spokojna? U koho si bola?

Elissa

Matilda1

Opku planujem v oktobri/novembri, na 2 konzultaciu tak cca v aprili alebo maji. Operovat sa chcem dat do BA. Ja som sice bola u nho na konzultacke, ale to bolo este min.rok a okolnosti mi nedovolili podstupit operaciu vtedy. Navrhnute mam anatomy 360 ml, VP, Polytech. Sice mi dal doki moznost ist aj do vacsich a to 410 ml - no skor podla neho by boli ideal tie 360 ml. Ja si to aj tak vobec neviem na sebe predstavit, som uplne plocha. Pri vyske 173 cm a vahe 65 kg mam plochy hrudnik.

jahodka1584

A inak mne dali antibiotiká na domov, lekárka mi odporučila vitamín E. A wobemzym, až po 3-4 týždnoch, aj vravela prečo, ale už som to zabudla :D...

Rozalka

Gabbyy

jaj tak sa len drž, keď tak skoro už lietaš späť, dávaj na seba pozor!
veľkosť 75D, C-čkové podprdy sú mi malé do šírky...

jahodka1584

Takže už mám chvalabohu po. Najhoršie po oke boli dve hodiny, mala som strašnú zimnicu a celá som sa neovládateľne triasla :D, ale že vraj je to normálne.Dnes som prišla domov aj cestu som zvládla, len mám dnes riadne slabé ruky ako pri poriadnej svalovke. Bolesti sa dajú zvládnuť, najhoršie je vstať z postele. Dúfam, že sa rýchlo zotavím. Inak mám mentory VP 430 ml...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk