Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

lucia94
ahoj, ja mám 176cm, som štíhla a mám 375ml. A nie sú vôbec veľké, sú stredné, prirodzené, úplne mi sadli k postave. Ale zas nie sú ani malé, ale neviem, čo si predstavuješ pod malými prirodzenými. Skús pohľadať nejaké a hoď tu link :) Lebo takto ti asi každá napíšeme, že to vôbec nie je veľa. Ale zase v rozmeroch si dosť útla, ja mám pod prsiami 74 cm, a cez prsia som mala pred opkou okolo 84 cm, teraz mám 93cm, nosila som predtým S aj XS hore, teraz M :D Podprdu som predtým mala 75B vypchatú, teraz mám 75C látkovú. Tak myslím, že budeš mať tiež nejako takto alebo možno trošku väčšie, tým že si útlejšia. Mne to pridalo cca 10 cm cez prsia.

katuss25

LUCIA94:AHOJ JA MAM TIEZ 180CM A MAM 555ML VER MI VELKE NIESU TAK TI SADNU MNE JE AZ LUTO ZE NEMAM VACSIE...ANATOMICKE SU INE AKO OKRUHLE A PRI NASICH VYSKACH VELKE URCITE NIESU

yanka8

Nikxxx gratulujem k prsickam, no vidis zvladla si to perfektne a teraz uz len rychlu rekonvalescenciu a v lete sa uz mozes pysit s novymi kamoskami ;-)

lucia94

Nikola 21

Ono problem je, ze pracujem ako modelka a prsia chcem mat naozaj prirodzene. Pod prsiami mi nameral 70, cez prsia cca 75, podprsenky nosim 75B no kosiky podprdy sa mi nevyplnia. Doktor je celkom svojsky. Povedal, ze nema rad fotky. Ani mi vlastne nepovedal, aky profil mi da. Ale je to srandista

Nikola21

lucia94

tak podla mna ked mas 180cm tak nebudu vobec velke. Ja mam 167cm a davam si 360 a to maju byt take akurat. Jedine zeby si nasla nejaku fotku prs ktore sa ti pacia a ukazala to doktorovi a on by zvazil ci tat mensie alebo nie. Moj nazor je ale ze velke nebudu. Kolko cm mas pod prsiami?

lucia94

Ahojte, mňa idú operovať o necelý mesiac. Mam 180cm, útly hrudník a skoro žiadne prsia. Operovať ma bude Dr.Pikula. Vybrali sme 375ml no ja mam pocit, ze je to veľa. Chcela som spraviť malé a prirodzené. Viete mi poradit? Mam si dať menej?

Nikola21

nikxxx

Gratulujem k novym prsiam :) No vidis ze si to zvladla uplne bez problemov a teraz sa uz mozes vytesovat:) potom posli foto ak budes moct... tak nech sa ti to rychlo hoji ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk