Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

4pegy4
naozaj pekne ich mas urobene,aka to je velkost? a s dr.červenom si bola spokojna? ja cakam k nemu na konzultaciu.dik erika

4pegy4

Nadranka

To pisem len preto, ze sa tu pise o tom ze ES nie su az take dobre. Su makkucke a maju pekny tvar. Ja som spokojna :-)))

4pegy4

Nadranka

On mi robil operaciu a aj reoperaciu. Nemala som ziaden problem len to ze som chcela vacsie. Mam doma aj povodne ES a su ako nove.

gabbyy

Ewel male :-) ako sa citis?
Lillabmw ano jurasek viem ze platila okolo 2000 za anatomy ale on a si davala iba 300 ale je nizka a ma ich krasne
Nela7, jamskm mala v den predoperacnych teploty ekoro 39 ale urobili mi testy krdze som tam uz bola a platila som si za to a testy boli ok, takze Len viroza... Este aj v den opky som mala zvysenu ale citila som sa ok a zoperovali ma..

4pegy4

Ahoj erika

Mam eurosilikony a vlnenie je len vtedy ked sa nahnem naozaj velmi dopredu a prdpazim ruky. Ale je to normalne. Volnym okom nevidis.

anonym_76

Ewelke a Gabbyy blahozelam k novym prsickam a prajem skoru rekonvalescenciu.

Baby, prosim Vas tie co mate eurosilikony mate niektora take vlnenie ze by vam to vadilo..?
alebo je to vlnenie len pri predklone? dakujem erika

Mery NR

baby, ďakujem pekne za všetky príspevky ohľadom tej vibračnej plošiny. idem teda na to, nech sa môj mäkký zadok nehanbí pri mojich pevných prsiach :-)
nela7
vibračný pás?! vidíš, to je dobrý nápad a cenovo oveľaaa dostupnejší ako tá plošina, leto tie sú riadne páky. len ktovie či aj zaberá na zadok a hlavne na celulitídu, lebo tej sa chcem do leta zbaviť

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk