Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

ewel

vy ste sa s Mladekom vobec bavili o tych nagoroch? Lebo ja si to neviem predstavit, ze mi povie, ze mi da 700 ml ES a nakoniec sa zobudim so 600, ci kolko mas a uplne ina znacka...No neviem, take mi to pride cudne...

misaaa

Baby prosim vas, co znamenaju tie skratky? ES?

Kosta 123 :)
ze vitaj v klube :))

no moje ovisaky su strasna galiba :(
lebo teraz som schudla trosku a uz ani pushupka nedokaze to co pred tym....

Ake implose ti odporucil Ocenas?
Mne 390anatomicke Arion
cena dost vysoka, necakala som tolko :( 3100

a tebe?
ja pojdem na opku do Zvolena, aj ked som z BA, pretoze tam mi dal termin skorsi uz 8.4

ewel007

Queen

Neviem lebo ja som neplatila ani prvu ani druhu opku,obydve som mala darcek.

Cleuska

Dakujem pokladik moj :-)

ewel007

Olivka

Jasne v pohode,dakujem za nazor,rozdiel by to bol keby dostanem tie ES a kedze mam tie Nagory tam je rozdiel v projekcii len 0,9 cize skoro ziadny rozdiel..mne neslo o ml ale rozmery a podla tych som vyberala,budem setrit na dalsiu asi a dam si urcite ES,lebo len vtedy bude vydiet rozdiel a bude to to,co chcem..

cleopatra123

ewel
neboj moja nestresuj pockaj kym opadne opuch a potom uvidis ale nejaky rozdiel tam isto bude teraz uz zahod smutok a sklamanie za hlavu a tes sa na leto :-)

kosta123

misaaa
Vitaj v klube ,,,,kukni moje "ovisáky" som na tom ešte horšie lebo ich mám väčšie.A ideš k Dr.Očenášovi?? aj ja, do Púchova,ešte ma len aká konzultácia 7.marca.Aj cenu ti povedal?

olivka21

Ewelka
nechcela som to takto verejne,ale neda mi to...ty si podla mna mala ist bud do vacsich jmplosov,alebo srat na to,lebo si vyhodila zbytocne prachy a si sklamana... ziadna radost z tvojich prispevkov :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.