Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

skoricka

niesu dobre ohlasy na sacu?co si o tom myslis?ja sa trosku bojim ked mam pravdu povedat nepoznam ju ani nic a videla som len dve prace jej u Ocenasa to bolo jasne hned ze som v dobrych rukach :-)ale tiez som este vtedy nic o nom extra nevedela a vyslo to a teraz operuje stale viac a viac zien a ma uz tolko ze nestiha.

ewel007

Gabbyy

Ja som tiez od Mladeka. A neberiem wobenzin,ani mi ho nekazal,a po stehoch iba silik.naplaste,nicim nenatierat.
Ake sa ti zdaju ciciky ?

gabbyy

Baby cervenovky ako casto su kontroly po vybrati stehov? Tie ktore zijete mimo sr kedy ste leteli po opke? Ja Budem 2 tyzdne po ked Budem letiet, snad to bude ok... Inak beriete nieco po opke? Viem ze baby od mladeka beru wobenzyn..

skoricka

lilabmw

tak ja som nad operaciou zacala uvazovat asi pred rokom, no a vtedy som ziadnu Kacmarikovu nepoznala, na Sacu vseobecne neboli dobre ohlasy, ved to je na cely zivot, tak som sa rozhodla pre Mladeka, od ktoreho som videla vela prs...A este tu mame Chirmed, ale tam som nechcela ist. Inac, uz nic tu take nepoznam...

Nela7

ahojte tak ja som nakoniec ochorela, dnes som bola na internom, lekar mi odmietol spravit vysetrenie vraj ma ziaden anesteziolog neuspi ked som chora :-(( a je to v...!

Rozalka

Lilka

nie ja neplánujem silikóny ale niečo iné, rada by som len na začiatok informovala v akej cene by mi to spravila... a šacu mám blízko :-))) Očenáš mi dal vysokú cenu, aspoň si myslím, tak chcem ísť aj ku inému na konzultáciu...

vdaka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk