Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Rozalka dr.kacmarcikova klinika saca tam robi ale jej praca tam.nieje ja mam jednu foto od mojho milovaneho zajacika jej kamoska u nej bola a ukazkove ich ma a aj shilla tu z galerky ma prsia od nej a velmu pekne tak pokukj :-) co ty zvazujes ?

lilabmw

Skoricka ja som u ocenasa mala len dve kontroly jednu prvu dole obvazy a vycistenie po tyzdni a potom po 3 mesiacoch no vef uvidim.este co bude budem s nou 8.3 esye hovorit nakolko ma dovolenku ze akoby sme to spravili a preco si neisla niekomu z ke?sak tam je vela dr.

ewel007

Matilda

Jaska moja,len ma tahaju tie stehy inak oki :-) asi aj ty,chodim sem menej,nech mi to nevrta stale v hlave..

Gabbyy

Ja som moja oki lebo to bola moja druha opka ale pri prvej som bola dlhsie k.o.,je to vsetko normalne,vela oddychuj :-)

Ahojte baby

skoricka

lilabmw

ahoj Lilus, citam, ze rozmyslas nad tymi Kosicami ;) Ja som mala tu istu dilemu, pretoze som z Ke a na opku som sla do Nitry ku Mladekovi. Jednak ma vela stoji cestovanie, plus uz tam idem na nejaky ten obed, cize stovku tam stale necham. A dalej pisala si, ze by si to s nou prebrala telefonicky, lenze potom tie kontroly co? Vybavis si nejakeho ineho chirurga? Neviem, ci by s tym iny suhlasil. Ja stale chodim do Nitry, je hrozne to cestovanie ta co Ti poviem ;) Ale jak sa rozhodnes tak bude, kazdopadne dufam, ze Ti to vyjde v pondelok! :)

matilda1

mery nr

ahoj aj ja mam vibracnu plosinu a dennodenne sa na nej trasem 20min hned rano pred pracou a implantaty som mala rok a pol a v pohode nic sa mi nestalo nemalo by ti nic hrozit si myslim.je to super tiez vacsinou len stojim takze najviac mi trase nohy zadok a brucho.

misaaa

Rozalka, Olivka

dakujem vam!
ja som sice krpata 162cm, ale tak necham si poradit Ocenasom, pojdem do tych 390 .)

uz sa tesiiiiiiim

aj ked sa aj bojim jasne :)

nadranka

Mery NR

Ja to používam hlavne na zadok, nohy, teda neležím na plošine priamo prsiami. Ale pokiaľ si ju chceš kúpiť, radšej by som to konzultovala s dr., či niečo nehrozí aj minimálnymi vibráciami.

Mery NR

baby, ktoré cvičíte potrebovala by som vašu radu!
chcela by som si kúpiť domov vibračnú plošinu (nemám čas od detí do posilky a ževraj je okrem iného vynikajúca aj na celulitídu). lenže sa neodporúča ľuďom, ktorý majú napr. implantáty v kĺboch. viem, že to je úplne iné ako naše implantáty ale predsa. nemôžem si nejako uškodiť, ublížiť, keď tú plošinu budem denno denne niekoľko minút používať?? mám to odskúšané a viem, že to trase neskutočne :-) nemôže sa mi s implantátmi nič stať???
zaujímal by ma váš názor..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk