Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Gabbyy

jaj tak riadne to pomotali... veď som snimi skoro každý deň v kontakte, a jedené kamošky ktoré videli na živo moje prsia, a vždy som im hovorila, že mám 390ml a že som mohla dať viac... ako oni stále že ich mám bomby a zbytočne, ale je to iné vidieť na inej a nosiť tie prsia :-))) jasné oproti tomu čo som mala, tak wau, ale zas človek keď za niečo platí a v tomto prípade nie málo tak chce byť max spokojná.. ja to beriem tak, že ešte námem bábo, a uvidím ako budú potom vyzerať moje prsia, a možno risknem jednu reopku na 500-550ml... ale to je hudba budúcnosti!!!

olivka21

Misaaa
vobec nemaj strach h velkosti. Pozri ake som mala ja vykojene,mam 515ml.a zdaju sa mi male. Mam podprdu teraz 75/C,mozno ked to sadne,obleciem aj D-cko. Som dva a pol tyzdna po opke

Rozalka

Missaa

no ceny má už dosť vysoké to je pravda, chcela som ku nemu ísť ešte na jednu vec, ale keď mi povedal cenu tak som skoro odpadla tam... ale je veľmi dobrý, takže je to na zváženie... ja som bola obkednaná inde na opku, za 2560eur a predsa som išla ku ovenášovi a cenu som mala o 350eur viac... bolo mi dôležité aby som sa cítila v pohode, že som v dobrých rukách,... tak tu som neľutovala... ale dobrá voľba, veľmi príjemný doky aj prístup... a keď som videla tú sálu ráno pred opkou, tak som si povedala v duchu, že tak tu sa mi nič nestane :-))) na veľmi vysokej úrovni to majú vo Zvolene!!!

Rozalka

Missaa

moja už som písala výška 175, váha 62, tie Arion sú trošku do šírky, ja mám široké boky, tak preto mi navrhol Arionky, ale vyzerajú veľmi pekne, len trošku my chýba tá projekcia dopredu akokeby, aj keď romezrovo nie sú zlé, projekcia 5,6, šírka 13,6 a výška 12,7, takže si to trošku vieš predstaviť...

pozerala som ťa v galérke, tak máš oveľa väčší základ.. ja trošku ľutujem že som naňho tlačila aby dal menšie, a mala som ho tlačiť do toho aby mi dal trošku väčšie, ale čo už... chcela som prirodzené trojky a mám ich väčšie, tak nemôžem nič povedať!!! a druhá vec je, že nemám ešte bábo, tak bála som sa že čo budem mať keď otehotniem aké bomby a potom ked poprípade pôjdem do reopky po dieťati tak čo dám, teraz sa mi veľmi páčia Matilda1 čo má 555ml, lebo raz ked tak chcem také do 500-550ml...

Rozalka

Nela7,

ďakujem veľmi pekne!

Tak mám anatomy 390ml, stredne vysoky profil, Arion

Výšku : 175, Váha: 62kg

jednoznačne choď do 420ml, neboj sa budú akurát, ani nie veľké ani nie malé.. nosím 75D alebo 80D...

Majka1910

gabbyy
neboj moja to vsetko prejde. len musis oddychovat a nebyt prilis akcna :). len sa pekne setri aby si bola v pohode.. musis uz len vydrzat a potom bude len lepsie a lepsie.. dufam ze tie bolesti skoro ustupia..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk