Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

gabbyy

ahoj moja to som aj ja mala neboj v utorok pohodka som pobehala uz aj popratala a vcera som lahla cely den a dnes zase dobre neboj to prejde aj mna pichalo aj palilo aj svrbelo teraz ma uz len stehy trochu tahaju ale da sa to vydrzat len odychuj je to vsetko take cerstve:)

M.i.r.u.s6

gabbyy
tak a je to len pocit alebo ozaj inak ja som obcas strasny stresmen vies ale mas to cerste tak to asi reto to si bola v piatok ci ako??tak snad to coskoro prejde

shiela

Ahojte baby, je niekto z Košíc?Ak áno tak mi napíšte u koho ste boli na operácii a ako to prebiehalo + bolesti a prežívanie po operácii.ďakujem

M.i.r.u.s6

gabby
o moja je mi to luto ja som ako v nich ani nic take ako bolesti necitila a dali mi domov lieky a to som len nejake 3 tak a tebe nic nedali??? moja drzim rsty ja zas kazde rano sa budim akoby som miesto prs mala kamene

gabbyy

Btw rano baby. Ewelka Ako sa Citis ? Baby ja sa dnes citim akoby ma presiel vlak.. Co ste si davali od bolesti?mna v nich strasne Pali a picha.. Vcera Bolo uz super uz som ani neleZala a dnes hroza :(

M.i.r.u.s6

bimbi
jej tak to si uz poriadne vzita s nimi super ja uz chcem nech su 3mes abz sa usadili a uz boli take ako maju bzt :)) a neuvazovala si o reopke???ako tak tu citam vela bab po case si zvyknu a chcu vacsie:)

misaaa

Rozalka, tak ty mas presne tie implose co mi Ocenas odporucil. 390ml Arin, anatomicke, pod sval.
A mas nadherne tie prsia!
len ja mam uz horsiu "vychodziu"situaciu, ved to aj vidno v galerke, mam ich bohuzial po kojeniach ovisnute, tak sa trochu bojim, aby neboli velke a ovisnute, by ma porazilo! :)))))
ale prave Ocenas hovoril, ze by mi koli tej "prebytocnej" kozi, neodporucal mensie, ze by to nevyplnili.....

Ked som pozerala galerku, tak vidim, ze prsia ktore ste mali pred operaciou vacsinou sice boli male, ale nie ovisnute, ako tie moje ubohe potvory :))))

Asi nebudem spekulovat a pojdem Dr. Ocenasovi, zaposobil na mna sympatickym dojmom a prsia v galerii z jeho dielne sa mi pacia.

Aj ked cena je teda riadne vysoka :(

zoe23

baby,
vy čo ste si v predklone pozerali VLNENIE implošov, tak mne k tomu doktor povedal, že vlnenie ma KAŽDA!
Len jedna ho vidí(nahmata) viac, jedna menej a ked ma niekto dost tuku (myslim), tak to nemusi nahmatať vobec.

VLNENIE je vraj preto, ze imploš nie je tuhé teleso a ked sa predklonite, tak sa to centrum presuva ("prelieva") do iného bodu od tych okrajov a kraje sa vtedy zvlnia. (nejak tak mi to bolo povedane :) tak len tolko)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk