Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

jahodka158

fuha ty si trufas ja som po 10 dnoch zacala soferovat a este mi to stale nebolo moc prijemne tak ta obdivujem ze tak skoro chces letiet ked poletis kolkaty den to bude fakt 11ty?A nezabudni hodid foto do zbierky medzi nas :-D

lilabmw

shilla rozalka

ten prispevok prvy patril tebe shila lebo co som z ich stranky stiahla je v tom hospitalizacia jednu noc.

rozalka
no ja nechcem moja dat dalsich 3 tisic do toho sak netlacim prachy takze to asi risknem s niekym dr.len teraz spravne zvolit.A urcite pojdem na konzultaciu pred sak po telefone sa to neda mozno si hodim viacerych z Ke.Este mam toho Trsku v zalohe ten by mi dal aj zlavu a bolo by to v BA ale ze blizsie info by mi povedal u neho tak mozno dam aj u neho konzultacku a uvidim aku zlavu mal na mysli.V BB ta opka u Ocenasa nepripada do uvahy mozno Puchov este aj tam skusim zavolat ale to budem vsetko buduci tyzden riesit ked uz budem vediet ci to ma vyznam vobec riesit teraz :-) tak drzte palce

Rozalka

Pegy

tak gratulujem, som fakt zvedavá na tie 700vky... :-))) aj na ewel..

aj tebe jehodka, gratulujem, treba trošku vydržať a potom sa už budeš len tešiť!!

lilabmw

Zväčšenie prsníkov vložením okrúhlych implantátov - Augmentácia: (cena je vrátane ceny implantátov , fixačnej podprsienky , celkovej anestézy a jednonočnej hospitalizácie). toto maju na stranke kde operuje tak musi tam byt hospitalizacia mozno niekto nechcel ked byval blizko niekde alebo co lebo Juraskovej prace je tu viac sice ale neviem no.

MAte niekto skusenosti s Juraskom z KE?Alebo mate nejake info dost to pomoze dakujem

olivka21

Wau...tak to sa divim,ze ti dalvtaku naloz....udajne lekari davajz max raz tolko ml ako mas. Tak asi sa ti zmestili. A si spokojna? U koho si bola?

Elissa

Matilda1

Opku planujem v oktobri/novembri, na 2 konzultaciu tak cca v aprili alebo maji. Operovat sa chcem dat do BA. Ja som sice bola u nho na konzultacke, ale to bolo este min.rok a okolnosti mi nedovolili podstupit operaciu vtedy. Navrhnute mam anatomy 360 ml, VP, Polytech. Sice mi dal doki moznost ist aj do vacsich a to 410 ml - no skor podla neho by boli ideal tie 360 ml. Ja si to aj tak vobec neviem na sebe predstavit, som uplne plocha. Pri vyske 173 cm a vahe 65 kg mam plochy hrudnik.