Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

Rozalka

pocuj ked tak kukam do galerky, ty mas dost podobnu postavu tej mojej, aspon sa mi tak zda...ake implose mas ty??...mas gulate ci anatomy??...ja by som mala mat anatomy 420 ml...inak musim povedat ze mas krasne prska teraz! :-)

bimbi

Palec112 ja mam presne tie iste implose: 370ml vysoky profil anatomy ES od Cervena :) mam 170, 56kg a nechcela som tiez vtedy vacsie.. Ale mohla som! Koze som mala dost aj na vacsie a teraz to lutujem lebo mi to az tak nevyplnilo, bradavky mam nizsie.. Neboj sa velkosti, prska po opke do 3 mesiacov odpuchnu a potom ti bude malo! Ja mam take trojky teraz.

lilabmw

matilda

no dakujem moja pondelok sa uvidi mozno sa nebude pre teraz nic konat a halo som tu spravila :-) no nevadi budem trosku smutna ale tak budem musiet si nasetrit a pockat :-)

gabbyy

Rozalka uz viem ale ONI to poplietli, vraveli ze si bola v bb u cervena a mas 350 :-) a ze velke :-) no skoda ale ja som spokojna aj so 400 :-)

matilda1

lilabmw

teda to ti poviem je ale poriadny rozdiel v cene kazdopadne nech ti to vyjde podla tvojich predstav moja drzkam ti palce

matilda1

elissa

a kedy ta caka operacia?ake si ides dat a bude ta robit v Ba?ja som bola u neho dvakrat on je velmi mily a precizny ja som s nim velmi spokojna za seba mozem len doporucit.tak ti drzim palce:)

lilabmw

matilda

moja ja uz predbieham vsetko este neni nic iste pondelok budem vediet ci pojdem v marci alebo az jesen zima a uvazujem nad dr.kacmarcikova videla som jej pracu krasne prska a neskutocna cena ale ma to hacik kosice a ja som z ba :-) dr.trska by.mi dal aj zlavu mi pisal ze ked idem na vymenu ale ze blizsie info by.mi dal na konzultacke tak uvidim ale ked mam 1000 eur cca usetrit tak nevirm neviem :-)

M.i.r.u.s6

Bimbi
dik si ozaj zlata tak teraz som si kupila D a snad aj tak odanu ak nie aj C su fajn oproti tomu co som mala ale zi zlata ze si na mna nezabudla:)ty si kolko po

Elissa

Matilda1

Ano, idem k Trskovi, uz som sa rozhodla:-)) Prvy dojem vo mne zachoval doveru a jeho prace sa mi pacia. Tak sa tesim:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk