Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Ewel
A velke ich budes mat urcite a na 100% vacsie ako ja tak sa neboj:)

Ja uz nekukam nic;) neplanujem ist na dalsiu opku;))))

Rozalka

Zuleko

mám to, nájdi nagor produck catalogue, na str. 9, tam je značka GFX-EHP, mne ukazuje str. 9 ale tam ked listuješ ukazuje 16str... niekde tam nájdeš!

lilabmw

ewellka

tazko povedat na kazdej to inak ukaze ale sak mas velkostne väcsie ako zuleko aj rozmerovo tak by mali byt väcsie som zvedava teda strasne na fotky ako budu vyzerat nezabudaj ze si teraz obviazana a stiahnuta ked to das dole vsetko a usadia sa budu uplne ine tak nestresuj aj tak to budu megone :-)

Rozalka

Zuleko

idem sa na to pozrieť, tak ja som čo videla, lebo ani mne nešlo do hlavy, že ty si išla do max a ewel dali nagor 705 ..

ewel007

Zuleko

Hej to ze su dost siroke aj rebra ma dost bolia.ano pamatam si ju ale ved to je ta ceska playmate nie? Ona ma neakych 45kg.
No ked som si ich videla vyzeraju mi ako tie 500ml len su teda sirsie,ale som sa potesila tej znacke Nagor,asi to nebudu take bomby ako tvoje,ale s opkami som uz skoncila :-))

quixx

dakujem gabby tak sa tych 450 nemusim bat. Rozmerovo sme skoro rovnako pod prsiami. Budem sa tesit na foto.

Rozalka
ten prehlad je len koli tomu, ze mam v exceli spravenu tabulku s filtrom, aby sa mi to jednoduchsie hladalo, ked niektorej sa doplnia fotky. Trosku som sa pohrala, ked deti spali :-). Viem si vyhldat podla doktorov, nickov atd. A inac najviac je bab v galerke od Cervena skoro 100.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk