Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

lilabmw

teda to ti poviem je ale poriadny rozdiel v cene kazdopadne nech ti to vyjde podla tvojich predstav moja drzkam ti palce

matilda1

elissa

a kedy ta caka operacia?ake si ides dat a bude ta robit v Ba?ja som bola u neho dvakrat on je velmi mily a precizny ja som s nim velmi spokojna za seba mozem len doporucit.tak ti drzim palce:)

lilabmw

matilda

moja ja uz predbieham vsetko este neni nic iste pondelok budem vediet ci pojdem v marci alebo az jesen zima a uvazujem nad dr.kacmarcikova videla som jej pracu krasne prska a neskutocna cena ale ma to hacik kosice a ja som z ba :-) dr.trska by.mi dal aj zlavu mi pisal ze ked idem na vymenu ale ze blizsie info by.mi dal na konzultacke tak uvidim ale ked mam 1000 eur cca usetrit tak nevirm neviem :-)

M.i.r.u.s6

Bimbi
dik si ozaj zlata tak teraz som si kupila D a snad aj tak odanu ak nie aj C su fajn oproti tomu co som mala ale zi zlata ze si na mna nezabudla:)ty si kolko po

Elissa

Matilda1

Ano, idem k Trskovi, uz som sa rozhodla:-)) Prvy dojem vo mne zachoval doveru a jeho prace sa mi pacia. Tak sa tesim:-)

misaaa

Baby, prosim vas a mate skusenost aj s Dr. Hederom? Zvazujem aj Bratislavu, kedze som odtialto, aspon na porovnanie s Dr. Ocenasom
dakujeeem

matilda1

elissa

ja mam polytechy prve som mala anatomy a teraz mam gulate som spokojna nemala som s nimi ziadny problem su makucke prirodzene ked ich stlacis do podprdy a uvolnis pekne sa dotvaruju mne sa pacia.:)ides asi ku Trskovi ci?on s nimi robi.

Elissa

Ahojte,
ktora mate pls Polytechy? Su OK? Mam ich totiz navrhnute, ale kludne sa mozem rozhodnut aj pre ine, ale ked ja zase neviem :-))) Ake implose mate? Vdaka

matilda1

ewell

no mne sa zdaju akurat keby som prvy krat mala hned taketo tak uz nevymyslam ved to neni sranda kopec penazi bolesti a vsetko okolo toho:)tiez som si povedala ze nech sa pekne zahoja a koncim a sem tam sem kuknem lebo tiez som uz bola na prasky:)ja mam tieto aj viac dopredu a hore do sirky mi to neurobilo moc ale budu dobre aj bez podpdy a o to mi islo ja som max spokojna.tak sa drzme baby:)