Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Palec112

Tak kocky kazdy den vás tu čítam nakoľko po dlhom cakani idem 26.3 idem k dr.Červeňovi na zvacsenie mam veľké obavy ale zároveň aj veľkú radosť.dal mi 370ml- anatomicke s najvyšším profilom chcela som menšie no ani zasvetit nechcel dat..médiám 172cm a vážim 60kg,nema s dr.cervenom nejaka z vás skúsenosť?a hlavne s tou veľkosťou?dakujem vopred

Palec112

Tak kocky kazdy den vás tu čítam nakoľko po dlhom cakani idem 26.3 idem k dr.Červeňovi na zvacsenie mam veľké obavy ale zároveň aj veľkú radosť.dal mi 370ml- anatomicke s najvyšším profilom chcela som menšie no ani zasvetit nechcel dat..médiám 172cm a vážim 60kg,nema s dr.cervenom nejaka z vás skúsenosť?a hlavne s tou veľkosťou?dakujem vopred

cleopatra123

kosta
no mne tiez najprv povedal ze anatomy ale ja som nechcela pacia sa mi gulate to je otazka vkusu , tak potom mi vravel ze ked chcem gulate ze by bolo vhodne zaroven urobit aj minimodelaciu to ti podvihne tie prsia , ale nakoniec mi dal vacsi impos a modelaciu nerobil, nakoniec som rada ze mi dal vacsi lebo aj tak sa mi uz mali :-)

olivka21

Mirindaa
implantty su sprvidla ug dozivotne,avsak negarantujz,ze s nevymenia pi case,ak vznikne vlnenie,nejka deformacia a podobne..

mirindaa

...ahoj baby!
Ja mam tolko otazok, ze ani neviem kde zacat... urcite ste to tu uz vsetko rozoberali, ale nedari sa mi najst info ktoru hladam...
Aka je "zivotnost" implantatov??

shilla

lilabmw
Ja som si nechala len prepustaciu spravu,vyplatit to bol manzel,on si rozpis nepozeral a na recepcii mu uz dali len doklad s celkovou sumou.
Inak babe co bola so mnou,davali ES,len ju operoval iny doktor,ale urcite tam robia aj s ES.

kosta123

cleopatra123
Tééda ale dobre to vyzerá, to by sa asi aj mne zišlo ked ich mám také padnuté,uvidím čo dr.povie.
A v pohode ti dal gulaté?lebo čo tu čítam že do vykojených skôr anatom. a koľko si platila??

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk