Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Zuleko

a co sa tyka koz Megan ta ich ma ukazkove take si predstavuje asi poslem mojej dr. jej fotku rozmyslam ked ona ma 500 na hentakom uzkom hrudniku a 45 kg tak preco aj ja ne :-DDD

lilabmw

ewel007

ty si psychopatka :-) dalsiu tak to by sa asi vsetci uz zblaznili aj dr aj doma :-) sak budes mat take melony ze az tak prestan tym ze pojdu viac do sirky by mali posobit este väcsie no som zvedava na foto.A Nagory su tiez dobre ako aj Mentory takze nemusis banovat :-)

lilabmw

ewellka

kde si to kukala neposles mi link lebo ja som nasla na jednej stranke ale mozno ty si to inde kukala :-) no tvrdila mi ze maju vela variant teraz Mentori a ze uz aj ultra high projekciu ze mi kukne to tabuliek no ja neviem ci to dobre kukam vobec lebo uz mi z toho hrabe co furt tabulky kukam :-)

Zuleko

a co kukam inak vsetkym vyliezaju po stranach aj Megan sak ona ma jaky hrudnik ja to kaslem lebo zase ich nechem mat hore vysoke a po bokoch uzke to by bolo smiesne radsej nech precnievaju.

Zuleko

Ewel
Tebe moja dobre preskakuje s tych silkacov;))) Urcite budes mat vacsie ako ja!! Neboj sa;) Ja mam len 13,3 sirku ty az 14,6;) Budes ich mat dost velke tak neboj;)))

Zuleko

Lila
Ci pana neverim;)))) Typovala som minimalne 650 ze ma na 100%. Na fotkach vyzeraju obrovske, ma ich velmi pekne;)

ewel007

Lilka

Ja som pozerala tych novych mentoroch rozmery a maju super projekcie, a su siroke akurat :-) skoda,ze som chcela od dokiho ES, keby som vedela poviem o tychto novych mentoroch,neviem ake budu tieto moje je to sice vysoke cislo myslim ml,ale treba sa riadit podla rozmerou.
Moj doki by sa zblaznil keby chcem dalsiu reopku a doma tiez,takze nad tym ani neuvazujem..

ewel007

Zuleko

Ked ty mas 6,6 a ja 6,4 myslim ze by to mohlo byt take akomas ty ci? Uplne by mi ty stacilo,len ty si chudsia takze na tebe to lepsie ukaze :-) chcela som to cisielko 7 ked som mala pred tym 5,4 aby to bolo vidno,ale tak dam im cas ked sa usadia :-)) a mizno mi budu dobre aj podprdy co som nosila pri 500kach.

lilabmw

ES 500 ml ma Megan :-) a dakujem za info no tiez si myslim ze ten stredny by mi ich priblizil ale tie su zase sirsie a maju nizke projekcie to je to blbe.No ja som kazdopadne zvedava co poriesim.Vies jaby som ich chcela mat vsade väcsie aj sirsie a HP budeme to musiet s DR. asi nejako zosuladit len ona rob len s Mentormi mozno este na NAgory by pristupila a ES zamietla hned ze nema dobre skusenosti.