Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Cleo
Aha ty si mala vkladane cez dvorce, tak to uz ty neriesis.. Mne cerven povedal, ze by mi spravil jazvu okolo celeho dvorca, lebo zvrchu polmesiac ze by nebolo pekne.. Ale ja uz ma jazvy v ryhe a este dalsie, hmm neviem..

bimbi

Cleopatra
Reagujem, lebo prave dnes mi mali robit minimodelaciu, ale som ju zrusila :( som sa zlakla tych jazviciek okolo dvorcov, aj muz ma prehovaral nech nejdem.. Ale nie som tiez na 100% spokojna s tvarom, uplne inak by vyzerali keby boli bradavky tak 2cm vyssie.. Mali mi to robit v lokalke a treba na to krvne testy x predoperacnych.. Tak ak pojdes som velmi zvedava a potom sa mozno odvazim aj ja :)

cleopatra123

mravcadlo
chcem ich trocha podvihnut :-) doktor sice povedal ze to nie je potrebne ze je to dobre aj takto ale zas ja by som chcela trochu a ze to robia aj v lokalke nemusi byt narkoza takze predpokladam ze odpadaju predoperacne a take veci

Zuleko

Mery, mravcadlo
Nemyslim si, ze ten vyrok; ,, Take velke si davaju len tie, ktore sa tym zivia" bol mysleny zle.Ja by som sa napriklad vobec neurazila.Je prirodzenejsie, ze zeny chcu pekne prirodzene prsia nez velke gule.A prave tie gule si davaju playmate.Podla mna to este mohol byt kompliment, ved playmate su pekne zeny;)))

jahodka1584

Matilda dakujem :). Najlepsie na tom je ze vobec nie som mervozna... Lila. Ja som tie implantaty nejako neriesila, ale chcela som co mozno najkvalitnejsie. Prsia mam v galerke tak kuknu, su to jednotky a este som nekojila. A ty budes mat potom riadne prska tak ti budem drzat palce aby si nasporila co najskor...

Mery NR

môže byť mravčadlo, ja beriem tvoj názor. toto fórum, je presne na to, aby sme si vydiskutovali podobné veci.. a preto sa aj chodí na konzultačky aby sme si vybrali dokyho, ktorý nám najviac sadne a ktorému najviac dôverujeme.. niekomu Červeň, inému Očenáš, Mládek, Trška, Magdo..

mravcadlo1

Mery NR ja to chápem ale doktor by mal v prvom rade uspokojiť potrebu tej dotyčnej a to čo ona chce a čo sa jej páči lebo nie sú to malé peniaze a to že jemu sa páčia prirodzené to beriem každý ma právo na svoj názor. Podla mna je odborník ale mna teda sklamal

Mery NR

mravcadlo1
on je ešte stará škola :-) nechce ísť do extrémnych veľkostí a nedáva ani gulaté imploše, lebo ako sám povedal, jemu sa páčia prirodzené prsia.. ale je pravda, že ti nemal hovoriť čo povedal- že také veľké si dávajú baby, ktoré sa tým živia.. to by urazilo každú z nás

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk