Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Lilabmw, ja som uz zbalena od nedele, pretoze som vtedy priletela :). Tak dufam ze tie mentory su dobre, uvidime. Ja som aj ta chcela min 400, takze taky velky rozdiel to nebude. Ty sa kedy chystas na reopku?

bimbi

Ewelka, Gabbyy
Gratulujem vam uz to mate za sebou!!! Tesim sa s vami, skoro sa uzdravte :)
Mirus
Ja som mala po opke 94cm, po 2-3 mesiacoch 92.. A teraz skoro po roku po dlhej dobe som sa odmerala a 90cm :( takze rataj s tym ze este to nemas konecny stav..

lilabmw

jahodka1584

aj sa tesim uz co?Boze ja ked pojdem na reopku tak sa asi skor tesit budem :-)Neboj Mentory su trosku sirsie ale niesu rozmerovo väcsie Nagory a ES su väcsie ale znacka je to velmi dobra tak neboj super budu :-) drzim palce uz zbalena?

jahodka1584

Ahojte dievcata, zajtra mam operaciu. Uz sa tesiiiim. Dnes sme sa s doktorkou dohodli na mentoroch anat. 430ml dufam ze to nebude velaaa. Doktorka Simonova je super velmi mila vrelo odporucam.

queen

Ewel
ved ty si v NR u Mladeka, či ? Tam sa bežne zostáva po operácii 2 noci, nie ?
Gratulujem k novým cici a priznám sa že závidím že už maš po tom ;-)

gabbyy

Caute baby uz som tu v bb Nie je wifi.. Som
Ok lepsie Ako Vcera ale tie tlaky :-( Cely hrudnik ma Pali.. Ewelka Ako ty? Lepsie ? Ja som sa nakoniec rozhodla pre tie 400 uvidime ake budu s tymi 450 Mali byt stvorky a to by uz bolo na Mna moc :-) Rozalka Ano to som ja Ako si sa do dopatrala? Lekarske tajomstvo? :-)

lilabmw

shila

no nakolko som teraz videla pracu Dr.Kacmarcikovej v KE u jednej baby plus tvoju a tu cenu tak si myslim ze neni o com.Ako si bola spokojna s nou a klinikou?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk