Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

Moja skúsenosť s Otčenášom je taká že na mna neurobil dojem. Nakolko som chcela väčšie prsia a on mi ponúkol 370 až 390 keby si ich dám a nenájdem toto fórum tak si to potom asi hodím lebo týchto 500 čo mám sa zdá málo. A ešte ma odradil komentárom že ,, viete ale tak nad 400 si už dávajú také čo sa tým živia a to ma ako urazilo. Pretože každému sa páči niečo iné a každý máme inú predstavu

tomyum1

Cleopatra

Ty sem uz vobec nechodis? Nic nepises... Ako sa maju prska, su ok? Nedas nove foto?

Lucka83

Ja v robotke pohoda, tym, ze som sa vratila po md do stareho kolektivu odpadol stres z noveho prostredia. Kozeny su ok, uz nemam cas ani chut ich stale obzerat a omakavat :-) doktorko na kontrole bol spokojny. Mne sa zdaju dost male, mala som dat aspon 500. Co uz, mozno za par rokov...

cleopatra123

ewel
moja vydrz ved vies ze uz bude uz len lepsie
rada som ta videla a dufam ze coskoro sa uvidime na kavicke :-)
drzkaj sa a rychle zotavenie prajem a radost z novych prsicok

Lucia83

Tomyum1
Ahoj mojko. Dakujem . Som spokojna , presne tak su prirodzene ako keby ani neboli umele :-))
Uz zarezavam od pondelka. Este je to zatial taka pohodicka ale uz nabuduci mesiac to bude makacka. Ani ja nemozem z roboty chodit na forum, hned by frflali ze co si surfujem po nete. Ty si tiez spokojna vsak? Musim sa objednat na kontrolu. Ty ako v robote??

Ewel
Drzim palce aby ti uz bolo dobre. A ake su velkostne zatial? Super ze ta baby boli mrknut. Aj mna ked bola pozriet Tomaska tak som bola uplne happyyyyy. Hned mi bolo lepsie. Velkost ti dal aku? Tie 700 ml? Drz sa a tesim sa strasne na fotecky.

lilabmw

mery

aj ja som sklamana no :-(cize uz ani v avelane nebude operovat ani Mediklinik?asi ma toho uz vela podla mna nemyslis si a nestihal sa stale premiestnovat

Mery NR

lilabmw
Očenáš už ani do Avelane nechodí :-( dozvedela som sa to len keď som sa chcela prihlásiť na ročnú kontrolu k nemu. veľká škoda, lebo teraz sa ani na kontrolu k nemu neviem dostať, ja do BB nemôžem..

lilabmw

misaaa
neboj sa moja on vie co robi ma dlhorocne skusenosti a uz nieco odoperoval daj na neho nebudes mohutna neboj ja mam 400ml a stratia sa na mne nic velke to neni.Fuha 3100 to je mrtne dost aj modelaciu ti bude robit?no ta klinika v BB je tusim dost draha v Puchove je lacnejsia tam tiez on operuje.

olivka21

Ewel
Chudatko,takto ta to zlomilo...to mozno aj preto,ze si bola stale chora....kazdy den bude lepsie a lepsie...neboj

misaaa

Lilabmw

dakujem Lila za odpoved.
cena je 3100 eur so vsetkym (imlose 390ml Arion, anatomicke)
Ja mam prsia "vykojene" dvoma detmi, pod prsiami 75cm, Nejako sa mi tych 390ml v ruke zdalo vela, neviem, som vyplasena, ci nebudem prilis mohutna potom v prsiach :)

Ty mas kolko ml?

Dr. Ocenas hovoril, ze mensie by mi neodporucal, ze by to nevyzeralo v mojom pripade dobre..... pomooooc, bojim, neviem :(

lilabmw

shilla

moja nemas vystupny list z kliniky tam by to malo byt uvedene nie?takze komplet aj s poprdou jedna noc na klinike narkoza opka 1580?predoperacne ti len krv brali ostatne vysetrenia si si inde robila?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk