Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Ewelka, Gabbyy
Gratulujem vam uz to mate za sebou!!! Tesim sa s vami, skoro sa uzdravte :)
Mirus
Ja som mala po opke 94cm, po 2-3 mesiacoch 92.. A teraz skoro po roku po dlhej dobe som sa odmerala a 90cm :( takze rataj s tym ze este to nemas konecny stav..

lilabmw

jahodka1584

aj sa tesim uz co?Boze ja ked pojdem na reopku tak sa asi skor tesit budem :-)Neboj Mentory su trosku sirsie ale niesu rozmerovo väcsie Nagory a ES su väcsie ale znacka je to velmi dobra tak neboj super budu :-) drzim palce uz zbalena?

jahodka1584

Ahojte dievcata, zajtra mam operaciu. Uz sa tesiiiim. Dnes sme sa s doktorkou dohodli na mentoroch anat. 430ml dufam ze to nebude velaaa. Doktorka Simonova je super velmi mila vrelo odporucam.

queen

Ewel
ved ty si v NR u Mladeka, či ? Tam sa bežne zostáva po operácii 2 noci, nie ?
Gratulujem k novým cici a priznám sa že závidím že už maš po tom ;-)

gabbyy

Caute baby uz som tu v bb Nie je wifi.. Som
Ok lepsie Ako Vcera ale tie tlaky :-( Cely hrudnik ma Pali.. Ewelka Ako ty? Lepsie ? Ja som sa nakoniec rozhodla pre tie 400 uvidime ake budu s tymi 450 Mali byt stvorky a to by uz bolo na Mna moc :-) Rozalka Ano to som ja Ako si sa do dopatrala? Lekarske tajomstvo? :-)

lilabmw

shila

no nakolko som teraz videla pracu Dr.Kacmarcikovej v KE u jednej baby plus tvoju a tu cenu tak si myslim ze neni o com.Ako si bola spokojna s nou a klinikou?

shilla

lilabmw
mam mentory,bola som na operacii pred mesiacom v Ke saca u Kacmarcikovej a ta cena je naozaj komplet implantaty,narkoza,operacia a aj pobyt v nemocnici.

Rozalka

Ewelka, držím palce aby ťa bolesť čím skôr prešla... a už potom sa len vytešovať :-))) budeš tu královná fóra!!!

Gabyy ohlás sa, ako a čo nové... sme inak z jedného mesta :-))) už som sa dopátrala :-)))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk