Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

lilabmw

No anestéza plus 1 noc stojí 1.500 € + implantáty pripočítava sa cena implantátov - pár 750-1450€ tak to nemusí byť až nad 3.000 kde si to vyčítala?? lebo ak to je až tak moc drahé v puchove ma šlahne :/

tomyum1

Lucka83
Krasne mas tie kozeny, naaadherneee, a prirodzene, musis byt uplne ze spokojo :-)
Uz zarezavas v praci? Ja hej a nemozem chodit na toto forum lebo mi vidno na monitor :-(

olivka21

Ewelka plne ta chapem,uuuuplne viem ako s citis,ja som si tiez hlavu trieskala,ze ja koza blba,ale na druhzy den son uz bola stastna,ze to mam za sebou... vydrrrrrrrz!

lilabmw

ewelkka

povedz si ze mas to co si chcela aj ked si teraz buchas asi hlavu ze naco si sa nato dalo mojka neboj spätne sa nato budes pozerat ze to za tu bolest stalo tak pekne vydrz oddychuj a bude to kazdym dnom lepsie neboj.:-*

lilabmw

zajacik

mozem moja neni problem cesta ale cena on ma na cenniku cenu ze 2800-3200eur v Puchove za auguemntaciu a to je prehanne vela za gulate ale aj tak som tam napisala na kliniku ohladne tej ceny keby mi tam dali normalnu cenu urcite idem za nim.Rozohrala som si toho viacej a uvidime nakoniec.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk