Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

zajacik

mozem moja neni problem cesta ale cena on ma na cenniku cenu ze 2800-3200eur v Puchove za auguemntaciu a to je prehanne vela za gulate ale aj tak som tam napisala na kliniku ohladne tej ceny keby mi tam dali normalnu cenu urcite idem za nim.Rozohrala som si toho viacej a uvidime nakoniec.

matilda1

lilabmw

vies co s tymi implosmi to neviem to sa spytaj mne nevrhol hned tieto tak som to neriesila ked som isla prvy krat na opku vobec som o tom nic nevedela ani na ziadne forum som nechodila tak som brala co dali:)a teraz ked som isla opat k nemu tak automaticky mi dal polytechy ja neviem aky je v tych implosoch rozdiel ale tieto su super makucke ja som bola s nimi max spokojna predoperacne som si robila u nas v PD na uniklinike a anesteziologiu v Bojniciach v nemocnici to som si naplanovala a objednala sa na jeden den a vsetko vybavila hned tak som zvedava co vybavis potom informuj

lilabmw

matilda

BA soma le tak mam auto do Prievidze by som sa dopravila keby bolo treba.Neviem asi mu zavolam zajtra a uvidi sa.On robi len s POlytechami asi ked chcem ES neviem mi ich dat ze?Lebo viem ze tie su aj o nieco lacnejsie.Nie naco na druhy den domov aj predtym som to tak mala nepotrebujem tam byt dlhsie alebo co.Predoperacne si si inde robila?Tak sup sup fotky som zvedava :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk