Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

Ewel
ved ty si v NR u Mladeka, či ? Tam sa bežne zostáva po operácii 2 noci, nie ?
Gratulujem k novým cici a priznám sa že závidím že už maš po tom ;-)

gabbyy

Caute baby uz som tu v bb Nie je wifi.. Som
Ok lepsie Ako Vcera ale tie tlaky :-( Cely hrudnik ma Pali.. Ewelka Ako ty? Lepsie ? Ja som sa nakoniec rozhodla pre tie 400 uvidime ake budu s tymi 450 Mali byt stvorky a to by uz bolo na Mna moc :-) Rozalka Ano to som ja Ako si sa do dopatrala? Lekarske tajomstvo? :-)

lilabmw

shila

no nakolko som teraz videla pracu Dr.Kacmarcikovej v KE u jednej baby plus tvoju a tu cenu tak si myslim ze neni o com.Ako si bola spokojna s nou a klinikou?

shilla

lilabmw
mam mentory,bola som na operacii pred mesiacom v Ke saca u Kacmarcikovej a ta cena je naozaj komplet implantaty,narkoza,operacia a aj pobyt v nemocnici.

Rozalka

Ewelka, držím palce aby ťa bolesť čím skôr prešla... a už potom sa len vytešovať :-))) budeš tu královná fóra!!!

Gabyy ohlás sa, ako a čo nové... sme inak z jedného mesta :-))) už som sa dopátrala :-)))

M.i.r.u.s6

lilabnw
ako 2cm to dost ale aj tak snad budu v poho tak teraz aano ano som s tym spokojna ved este teraz nie som celkom fit a uz mysliet na nove??to asi ee ale preco nie

lilabmw

ewelik

no vydrz moja no to sa stalo asi tym ze si este uplne nebola fit preto asi ta horucka.Po narkoze som ja minule zase mala uplne strasne nizky tlak som stale vracala do vecera ale stalo to zato tak bojuj uz to bude kazdym dnom len lepsie :-)

lilabmw

mirus

ano taku cenu som nasla ale to je len cena za vymenu a operaciu niesu tam implose hospitalizacia a tak podla mna.Ale super cena aj tak ale uz som teraz stretla s 3 dr.co mi bud daju zlavu ze idem na vymenu alebo lacnejsie to maju ale kazdy to ma inak treba patrat :-)No asi 2cm sa mi zmensil obvod ked odpuchli a potom uz ostal rovnaky len sa dotvarovali trosku este ale po 3 mesiacoch byva vysledok trvaly.No nehovor hop pokial nepreskocis este aby si nezacala o par mesiacov uvazovat sa ti budu male zdat lebo ver mi rychlo si zvyknes.