Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

lilabmw

vies co s tymi implosmi to neviem to sa spytaj mne nevrhol hned tieto tak som to neriesila ked som isla prvy krat na opku vobec som o tom nic nevedela ani na ziadne forum som nechodila tak som brala co dali:)a teraz ked som isla opat k nemu tak automaticky mi dal polytechy ja neviem aky je v tych implosoch rozdiel ale tieto su super makucke ja som bola s nimi max spokojna predoperacne som si robila u nas v PD na uniklinike a anesteziologiu v Bojniciach v nemocnici to som si naplanovala a objednala sa na jeden den a vsetko vybavila hned tak som zvedava co vybavis potom informuj

lilabmw

matilda

BA soma le tak mam auto do Prievidze by som sa dopravila keby bolo treba.Neviem asi mu zavolam zajtra a uvidi sa.On robi len s POlytechami asi ked chcem ES neviem mi ich dat ze?Lebo viem ze tie su aj o nieco lacnejsie.Nie naco na druhy den domov aj predtym som to tak mala nepotrebujem tam byt dlhsie alebo co.Predoperacne si si inde robila?Tak sup sup fotky som zvedava :-)

lilabmw

kvet11

vies co uvidim ked budem mat teraz prachy tak cakam nebudem ale ked nie a budem musiet setrit tak si do leta rada pockam lebo budem musiet :-) a myslis ze aj teraz budu mat akciu?

matilda1

lilabmw

a ty si odkial?no ja som tolko platila teraz neviem ci v ba je to drahsie mozno ak by si chcela zostat noc navyse lebo v PD sa to neda piatok ta zoperuje sobota rano domov s drenmi a v pondelok na vyberanie ale to mi urobil iny chirurg.no dnes som si ich videla mam ich krasne moje bambulky urobila som aj nejake foto skusim poslat zajkovi ale nic moc lebo som sama doma a nemal ma kto cvaknut tak len tak narychlo som sa.tak ti drzim palce ale skus mu zavolat radsej lebo na mail som ja osobne dost dlho cakala.

lilabmw

mamita

no nasere to neratala som s tym ze takto od hentade odide takto ma opka vyjde zbytocne o 400 eur viac ako by ma vysla tam lebo by bola uz druha u nich ale idem aj tak na konzultakcku k tomu novemu Cabanovi na tu kliniku a uvidi sa len necitala som moc dobre recenzie len tri som nasla a z toho dve zle tak neviem ale tak tam na kliniku by si Csendesa nejakeho zleho dr.nedal to viem urcite.Tak hodim asi dve konzultacky u Trsku a Cabana aj a potom sa rozhodnem ked to vyjde teda vsetko ako ma.A aj Nela tam ma ist 25.02 teraz tak som zvedava strane na vysledok a co povie aj podla toho sa zariadim

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk