Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

elle,

Suhlasim s bitrersweet, najlepsie je to nechat na doktora.

Pozerala som tie topky, podla mna su to tak dvojecky... Ja si aspon trojky predstavujem vacsie.
Ja by som sa vacsich nebala, 99% bab po opke by kludne dali vacsie. To Ti uz potom tak nepride a hlavne to odpuchne par cm...
Ja mam teraz 67,5 cm pod prsiami a 330ml a brala by som vacsie. Dokonca aj mama mi povedala ze mohli byt vacsie :D

bittersweet

silviklh na kazdom tie prsia vyzneju inak, podla mna to treba nechat na doktora, ja mam kamosku na ktorej 410ml vyzeraju dost male, ma 180cm, ale je strasne chuducka a utle pliecka aj boky a aj tak sa to stratilo.

elle

silvik, tiez sa toho bojim, neviem ako najst zlatu strednu cestu, ked som mu pisala, ze by bolo fajn aspon 350ml, on ze kludne potom tych 400ml, ze nebudu velke :-/

silviklh

Elle

400ml budu dost velke.ja mam mensi zasklad ako ty,a mam 350ml a priatelovi sa moj porsnik vobec nezmnesti do ruky :-D ja mam niekedy take stavy ze by som si ich dala najradsej zmensit,ked sa viudim v odraze dakde..ale sto ludi sto chuti.takto sa postava neda cela predstaviut,ze 176cm a 58kg.ale kamaratka ma 175cm a 61kg a je krasne stihla a na nej ked si to predstavim,tak...velikeeee :-)

dianad

Ahojte!
Ja som dnes bola po 2mes na kontrole u dr Svehlika, bol velmi spokojny s pracou (ja este viac:))) ) a dokonca neveril ze sme davali rozdielne velkosti implosov kvoli asymetrii - prsia su teraz uplne symetricke, ked si potom pozrel fotky "pred" co ma fotil tak bolo vidiet ze fakt nechapal :D ja som nadsenaaa!
Vsetkym co vas to caka drzim palce a panadoktora Svehlika spolu s celym timom vrelo odporucam, su uzasni a sikovni:)

Nikola21

ALL

Zenusky prave mi pisal dr.Svehlik ze sa mu uvolnil termin na 26.6. tak ak by ste nahodou mali zaujem o skory datum, tak sa mu ozvite..;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk