Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

queen
no fakt neviem, ale tak si matne spominam, ze baby, ktore maju anatomy tam platili asi tak o cca 300 € viac ... ved oni sa hadam ozvu :) lucia83 napr. :) A este je tu moznost, ze od noveho roka zdvihli ceny.

queen

kosta123
Mentor 333 by mali byt viac v prospech dlžky ako šírky.

Mentor 323 a tieto by mali byt tuším rovnake čo sa šírky a dlžky týka ...

M.i.r.u.s6

quen jaj moja to som nevedela tak super ako dost predrazene ale ked chces tak chces a ake velke ich chces uz si po konzultacii lebo tie predosle ked si predstavim tak ako boli tak pekne

queen

M.i.r.u.s6
ešte len dám ... ja mam aj prasknutý imploš a kedže o tom viem, nechcem už čakať.

TERA
a nemože byt 500€ rozdiel medzi anatom. a gulatým implantátom ?

TARA_

queen
ja som u neho operovana nebola, len som bola na konzultacii a tu cenu mi povedal komplet a 2 noci boli do toho zahrnute ... tak neviem. Ale pamatam sa, ze taku cenu mi hovorili aj baby, co ich operoval a mali gulate mentory. A este si spominam, ze nagory by boli mozno trosku lacnejsie.

queen

kosta123
tak to si píš, že nebudú na večné veky, tip top aj ked su silikonove ...

Ja mám 33 a myslím, že toto asi nebude posledná reoperácia. Ešte asi v 45-50ke bude treba urobit generálku :-D

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk