Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

quen
vies moja tam kde chodite pisete ze su kliniky a on to ma skor no nazvem to jednodnova chirurgia ako mne pristup a sestricka vsetko bolo fajn mozno aj tym je to a este ze aj na vychode ale v ten tyzden ked som bola ja mal dalsie 2oper takze tak

lilabmw

M.i.r.u.s6

cize 1900eur komplet?A ake mas implose znacku?Kto ta operoval?

queen a baby od Mladeka

ake ma ceny za okruhle?

M.i.r.u.s6

lilabmw
ano okruhle mam a tak ma vysli bola som v PO kedze som z okolia zasla na konzultaciu dohodla termin a dnes mam 19ty den po proste pred tym som ani tu nebola zaregestrovana nic mam kae mi odporucal a pohoda

queen

M.i.r.u.s6
počkaj, aby sme sa dobre pochopili ... toto je cena čisto za implantáty ... celkový cena, bez predoperačných, sa podrž ... 3320 €
Je tak, baby od Mladeka ? Či mám nejakú prirážku :-D

M.i.r.u.s6

quen
ahoj to fakt len tolko??tak o takej cene som este nepocula ja som platila cca 1900 aj s predopreracnymi ak ak ty len tolko tak super cena a to ci okruhe alebo anaat vies mne doki take vravel tak take mam a ake velke by si ich mala mat

queen

lilabmw
ja idem k Mladekovi 20.3. ale bude mi dávať anatomické mentor, sa mi zdá že väčšinou si dávate gulaté ... prečo ? Cena tých mojich by mala byt 1400 ak to tu dobre čítam ...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk