Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

queen

TARA
ja to tu čítam zo zmluvy ... bola si hospitalizovaná 2 noci po operácii ?

M.i.r.u.s6
Ja to nechám na neho, akurát sme dohodli vysoký profil a mal by ich mat nachystaných 6 kusov :-D
Mentor 333 vo velkostiach 430, 485, 545
Mentor 323 vo velkostiach 390, 440, 495

Takže rozhodnutie bude na nom, nech dá čo najväčšie, ktoré mi budú pasovať :-)

No ano, ja som taká drevenica ale od pasa dole ani nie - normalka. Prijala by som na kazdý cecík aspon + 0,5kg tuku :-)

kosta123

queen
Ako tak kukám ze ti asi padli tým kojením že?? sakriš,,ja ešte planujem jedno dieťa,,,ale toto ma dosť odrádza že to bude také divné po kojení,čo myslíš?

TARA_

lilabmw
ja som bola v decembri u Mladeka na konzultacii a cenu za okruhle Mentory mi daval 2800 komplet vsetko ... cize cena co pise queen za anatomicke sa mi aj tak zda o dost drahsia ... anotomy nie su od gulatych az o tolko drahsie, nie?

M.i.r.u.s6

quen
moja ako pozrela som galerku asi ces ist na reopku preto ze ti klesli po kojeni uz mas aj nieco vyhladnute a ake chces?? inak ty kks aka si chuda

M.i.r.u.s6

quen
moja ako pozrela som galerku asi ces ist na reopku preto ze ti klesli po kojeni uz mas aj nieco vyhladnute a ake chces?? inak ty kks aka si chuda

M.i.r.u.s6

quen
vies moja tam kde chodite pisete ze su kliniky a on to ma skor no nazvem to jednodnova chirurgia ako mne pristup a sestricka vsetko bolo fajn mozno aj tym je to a este ze aj na vychode ale v ten tyzden ked som bola ja mal dalsie 2oper takze tak

lilabmw

M.i.r.u.s6

cize 1900eur komplet?A ake mas implose znacku?Kto ta operoval?

queen a baby od Mladeka

ake ma ceny za okruhle?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk