Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

Lilabmw
áno.. Ale na kontrolu chodím do prievidze lebo to mám bližšie.. V Ba som bola preto lebo som mala náročnejšiu opku

lilabmw

mamita

super dakujem krasne za odpoved si mi pomohla uz som mu napisala emaila a ked zajtra neodpise tak mu zajtra navecer brnknem a objednam konzultacku.

mamita

Lilabmw
aj mne sa páčili jeho práce na po konzultácii má dostal úplne. Takú precíznosť som ešte nezažila to platí aj o pooperačnej starostlivosti...v snope bolo tiež fajn aj personál bol fajn.

mamita

Lilabmw
ja som platila veľa ale ja som mala robenu aj modelaciu a priplacala som si noc naviac aby som nechodila s drenmi. Celé má to vyšlo cez 3150

lilabmw

dakujem krasne :-* a inak krasne prsicka ti spravil fakt.Co som videla prace tak sa mi pacia .Ako si bola spokojna?na tej klinike SNOp ta operovali?A este ta cena ma zaujima ale tebe robil asi aj modelaciu co?

lilabmw

mamita

a ty si kolko platila komplet a dakujem moc si zlata uz som zacala byt zufala to som necakala ze moj Dr. takto odide z tej kliniky operuje inde ale nechce sa mi tak daleko trepat a ma tam vysoke ceny aj co som videla tak neviem.

mamita

Lilabmw
ak sa neurazis ták tí odpoviem aj ja...matildu operoval v prievidzi, operuje ak v blave tam operoval mňa.daj si do vyhladavania šnop a tam je na neho aj číslo..konzultáciu tí dá kedy potrebujes a operáciu ti dá tiež asi do mesiaca. Pozriem tí číslo na jeho mobil al chceš a môžeš mu zavolať je lepšie mu volať večer.