Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

quixx

anonym_76
ano mam ich pod zlazou. 13.2. som mala 10 rokov vyrocie :-).

queen
idem na reopku lebo som s tymto stavom maximalne nespokojna. Termin mam az 19.6.2013 a bude ma operovat doktor Cerven.

Mamita
pozerala som Tvoje foto a mas ich uz teraz nadherne. Ked budu moje po reopke ako Tvoje budem max spokojna.

Este by som sa chcela opytat, ci bola niektor tento rok u cervena v novamede na reopke a ci ste platili viac o 100 Eur. Pytam sa len preto lebo som si pozerala na ich stranke cennik platny od 1.1. a za reopku je am o 100 Eur vyssia suma.

ewel007

Vsetka moje zlate babulky,ste neskutocne zlate,toto forum je skvele! Dakujem za vsetky odkazy a pismenka,ste pokladiky ;-)
Olivka micka pisnem hned ako to bude mozne :-)
Matilda a gabby cmuuk,gabby skus si v noci pospinkat
Liluska drzim palce zlato
A este raz vam vsetkym dakujem :-)

lilabmw

nela

co by som ja dala zato aby mi Dr. Ocenas na prvy krat tolko navrhol :-) bud rada budes spokojna ma zlate ruky ja sa k nemu zase chystam aj po druhy krat

lilabmw

matilda ewelik

babiky moc sa s vami tesim s matildou ze uz ma po a ty ewelik ze ides nato.A drzte mi palceky ked mi nieco vyjde tak mozno pojdem uz teraz na reopku dufam ze sa nieco podari a uskutocnim to uz teraz to by bolo uplne super :-)

matilda ako sa citis?Kedy hodis foto zajtra? :-D

silia

ďakujem baby :) potešili ste ma..takže zajtra utekám kúpiť zázvorový čajík..a ináč babenky, čo máte zajtra "veľký deň" držím prsty a teším sa nové info a dojmy :D

gabbyy

Silia ja Som mala v utorok 38.5 teplotu a v stredu predoperacne a na moje pocudovanie všetko ok. Po veľa zazvoroveho caju a coldrex night sirup. Inak ja som dobrala antibiotika v piatok ( mala som na 3 dni predpísané od dr) a v pohode. Uz som ok uz iba zvýšená teplota 37 ale sna to bude ok. Neboj .. Ewelka nic take iba čo píšu v papieroch :) Zupan, papuce, toaletne potreby, nabijacku a coca colu :-) Baby zIadna z vás nejde zajtra do bb okrem mna ?

Rozalka

Nelka

ja som bola tiež u Očenáša... nemáš sa čoho báť, je fakt dobrý... a riadnu veľkosť ti navrhol, budeš ich mať veľmi pekné... šup šup pozri do galérky...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk