Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

quen
moja ako pozrela som galerku asi ces ist na reopku preto ze ti klesli po kojeni uz mas aj nieco vyhladnute a ake chces?? inak ty kks aka si chuda

M.i.r.u.s6

quen
moja ako pozrela som galerku asi ces ist na reopku preto ze ti klesli po kojeni uz mas aj nieco vyhladnute a ake chces?? inak ty kks aka si chuda

M.i.r.u.s6

quen
vies moja tam kde chodite pisete ze su kliniky a on to ma skor no nazvem to jednodnova chirurgia ako mne pristup a sestricka vsetko bolo fajn mozno aj tym je to a este ze aj na vychode ale v ten tyzden ked som bola ja mal dalsie 2oper takze tak

lilabmw

M.i.r.u.s6

cize 1900eur komplet?A ake mas implose znacku?Kto ta operoval?

queen a baby od Mladeka

ake ma ceny za okruhle?

M.i.r.u.s6

lilabmw
ano okruhle mam a tak ma vysli bola som v PO kedze som z okolia zasla na konzultaciu dohodla termin a dnes mam 19ty den po proste pred tym som ani tu nebola zaregestrovana nic mam kae mi odporucal a pohoda