Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

nela7

no uplne ta chapem:)ja som po reopke dva dni bola som v pd u Trsku aj prvu mi robil on som s nim spokojna super pristup aj starostlivost aj vcera vecer mi dokonca volal ze ako sa mam zlaty.no ber co najviac ti pojde ja tiez keby na prvy krat mi da viac uz by som nevymyslala teraz si myslim ze to bude akurat super len prve som mala anatomy a teraz mam okruhle zajtra si ich uvidim tak napisem popripade prilozim foto ak to pojde.drzim ti palce:)

anonym_76

queen.
Ahoj,pozeram v galerke foto,citam ze ti prsia poklesli po kojeni. ako dlho mas uz implantaty? ja som este nerodila a idem na opku,bojim sa aby mi po kojeni nepoklesli tak ako tebe..erika

mamita

ahojte kočky...
tak sami podarilo prečítať čo všetko ste tu popísali....ale toho je..:o)))
matilda
super ...gratulujem k prsíčkam aj k priebehu opky...:o))..máš riadny náklad......takže reopka nebolí až tak ako prvá opka?...to je dobrá informácia...:o))..teším sa už na fotky:o))))...tie dreny sú riadne obťažujúce ale ked ich doki vyberie tak je super... kontrola dopadla dobre..len doki mal toho nejak veľa tak nás bral asi o hodinku neskôr..bola som tam aj so sesternicou..mala konzultáciu..takže sme sa tam riadne zdržali...

skoricka
ďakujem pekne ...aj tvoje prsia vyzerajú úžasne ...už nech sa oteplí..a možme nosiť topy a tielka..:o))

angie
to akože cvičiť môžme až po troch mesiacoch?...ja som sa zabudla na to na kontrole dokiho opýtať...a teraz ma to mrzí lebo som sa chystala začať cvičiť nohy už tento týždeň....

mirus
ty si sa pýtala na ten opuch...tak ja si prsia natieram lioton gélom..pradila mi to angie77..a fakt je to super...

kosta 123

áno mám robenú aj modeláciu cez bradavky lebo som po kojení mala poklesnuté prsia...bradavky pod prsnou ryhou.. a kedže som chcela prsia pevné s bradavkami na správnom mieste tak som do toho šla...a teraz neľutujem....bála som sa hojenia..ale musím si zaklopať hojí sa to super...

queen

quixx
Nachystá mi anatomické Mentor 333 vo velkostiach 430, 485, 545 a Mentor 323 vo velkostiach 390, 440, 495.
V pravom mi zistili aj prasknutý implantát :-(
Operáciu mám 20.3.
Aj ty ideš na reopku ?

quixx

ahojte dievčence
dlho som neprispela, ale citam to tu skoro kazdy den.
Gabbyy a Ewelka na zajtra Vam silno drzim paste a prajem rychle zotavenie. Ewelka a potom nam podaj hlasenie ake je to po reopke. Mna reopka caka od utorka za 4 mesiace tak som zvedava na Tvoje pocity.

queen
pozerala som Tvoje foto a tiež Ti klesli prska tak ako aj mne po dvoch deťoch a to som ani nekojila. Tebe teraz ake budu davat implantaty?

skoricka

mirus

ahoj moja, ta ja som styri mesiace po opke pomaly :D tie vsetky pocity su normalne nebojkaj sa :)) trpnutie, napatie, zblnkotanie, prelievanie , ani nevies jak a to odide :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk