Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

skoricka
ahoj moja sme tak priblizne po operacii mas teraz nejake bolesti ja mam od vcera pocit ze mam opuchnuty lavy alebo mi inak odpuchol pravy a take tlaky ci ako to nazvat citit
alebo nejaka z vas mala nieco take??

M.i.r.u.s6

nela
ano je tu galeria musis tu rispievat a tak poslat foto pred na galeria@zozna.sk tak ti zajacik posle dalsie instrukcie sice ja mam foto iba po ale ak chces kuk uz teraz tak usis poslat pred

gabbyy

Nela7 áno prva narhnute mám okruhle 400 alebo 450 ešte som sa nerozhodla ktore beriem :-) mám 174cm a 56 kg a dost útly hrudník nechcel aby boli moc veľké

gabbyy

Jej bimbi ďakujem tiez rozmyslame že ulozim dnes baby a pojdeme okolo 8.30 bo ráno sa budeme plasit.. Idem tam zavolat :-)

gabbyy

Ewel moja ani Nie Inak som ok. Akurat si liecim krize bo ma seklo haha :-) a beries Aj colu? Ja som si dala predpisat aj ten flector a uz mám kupeny kokosovy olej a lioton gel :-) ewelka ty ides prvá ako super , ja tam mám byt na 8. Baby cervenovky podľa čoho sa určuje poradie ?
Matilda ďakujem :-)
Nela7 áno uz zajtra .. A ty ku komu ?

Nela7

ewel007

tak ty si stihluckaaaa, joj aj to ti zavidim...ja hodne cvicim a beham ale akosi kila nejdu dole, bude to asi aj tou mojou nepravidelnou stravou :( no spolieham sa ze ma nove prsia este viac nastartuju a pojde s vahou aspon na tych 60kg...hlavne sa tesim kedy budem moct po opke zase cvicit!...700 ml ty musis byt ina "sex bomba" teraz pri tvojej postavicke :) ...ja mam 24 rokov a este ziadne dietatko, a taktiez este neplanujem tak skoro mat deti :-) ...tento rok koncim skolu takze sa chcem skvor venovat kariere...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk