Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

Doka
presne taky termin by som aj ja chcela. tesne po lete. ja hlavne koli malemu ze bude chcet chodit na kupalisko,tak nech si uzije leto. aj ja vazne uvazujem nad Dr. Pikulom. ake mas miery? ja by som chcela asi tak 400ml gulate.

PajaZH

ALL

Baby predoperačné mám za sebou, všetko v poriadku aj s tým mojim srdcom môžem ísť. Tak už len 10 dní a idem nato, už ma chytá panika :D ale viac sa teším ako bojím. Za krv som platila 12,70 a u internistky 21 eur

Nikola21

No z toho leta som aj ja taka nesvoja kedze mam termin 24.6. ale tak to je jediny termin kedy mozem prist zo zahranicia na dlhsie. A v podstate cely jul a polku augusta som v Dansku a tu az take horucavy niesu…a koncom augusta idem na dovolenku niekde ku moru a to uz budem mat 2 mesiace od opky takze uz nebudem musiet mat skafander….tak snad jedno leto vydrzim byt obmedzena. Vysledok na cely zivot mi zato stoji :)

tina691976

doka
tak super som rada že si bola spokojná s doktorom má super prístup a termín tiež dobrý ja by som sa tiež už na leto neodvážila nosiť skafander ja som bola takto isto u neho pred rokom na konzultačke a odmietla som termín na leto kvoli horučavám tak sa len teš a konečne to doklepeš už do konca budem ti držať palce

teneriffe

Super doka! Tomu sa vravi priprava :)
A nenapises nam,ako ktory lekar na ta ako zaposobil?? A prečo si si ho nevybrala?

doka

TINA-jednoznačne Dr.Pikula-termín 8.9.-nechcela som to už tlačiť na leto
ANNA-mne navrhol gulaté 450ml ale povedal,že kludne aj 470ml-cena je necelých 2100€
ked som bola na konzultácií u Dr.Mladeka-ten by dával anatomy 515ml,ale povedal,že aj 550ml by mohlo byť-cena necelých 3300€,ale nebol pri problém ani s gulatými-tam by bola cena okolo 3100€
termín chcem 8.9.,ale mám ešte zavolať,pretože je skoro :),on chodí operovať do Zvolena pondelky,takže sa môžu nejaké veci zmeniť-no dúfam,že nie...
Chodím na toto forum takmer 2 roky,takže zhruba viem,kto áno-kto nie,absolvovala som 5 konzultácii u rôzných lekároch-tak si myslím,že som vybrala správne :)-teda po konzultácii u neho som si 100% istá :))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk